Okulary Belutti z nową stroną – Portal PR - 24PR
Okulary Belutti z nową stroną

04.06.2012 Kategoria: Moda. Autor: PRowokacja

Ruszyła innowacyjna strona Belutti, marki okularów przeciwsłonecznych i opraw korekcyjnych. Pod adresem www.belutti.com znalazła się m.in.: nowoczesna wyszukiwarka pozwalająca na szybkie odszukanie określonego modelu okularów według wpisanych kryteriów, a także store locator.

Zastosowane rozwiązania pomogą klientom w nawigacji i w zapoznaniu się z bogatą ofertą opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Innowacyjny store locator umożliwia szybkie i dokładne odnalezienie najbliższego punktu sprzedaży Belutti. Nowością jest także dział technologia, gdzie zamieszczono informacje z jakich nowoczesnych materiałów wykonane są okulary Belutti.
„Nowa odsłona strony internetowej to kolejny element nowej strategii działań dla marki Belutti. W ostatnim półroczu zmieniliśmy wizualizację, wzmocniliśmy działania w kanale partnerskim oraz powiększyliśmy sieć sprzedaży. W tej chwili nasze okulary są dostępne w ponad 700 punktach w Polsce, a także za granicą” – mówi Jolanta Krasnodębska, prezes Belutti.

Wizualizacja nowej stron oddaje klimat marki Belutti: jest kobieca i pełna kolorów. Na stronie www.belutti.com znajdują się także porady modowe stylistki Zuzanny Ziętek, autorki bloga http://stylistka.blog.iwoman.pl/. Nowy serwis www.belutti.com został stworzony przez agencję kreatywną Olmeka.

*    *    *
O firmie Belutti
Belutti, marka o włoskich korzeniach, ma w swojej ofercie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Okulary Belutti przeznaczone są dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia. Charakteryzuje je modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki. Duża ilość modeli pozwala każdemu dobrać coś idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
Marka Belutti powstała w 1999 roku w małej rodzinnej fabryce okularów we Włoszech, w górskiej miejscowości Belluno.
Okulary i akcesoria optyczne marki Belutti są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych oznaczonych symbolem Authorized Belutti Dealer.
Wszystkie produkty tej marki są nadzorowane przez polskie urzędy państwowe, posiadają Deklarację Zgodności, rejestracje w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy potwierdzający wysoką jakość oferowanego towaru.
www.belutti.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.