Omega Kancelarie Prawne wybrała Good One PR – Portal PR - 24PR
Omega Kancelarie Prawne wybrała Good One PR

01.06.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Z początkiem czerwca 2012 agencja Good One PR rozpoczęła współpracę z Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. Agencja będzie odpowiedzialna za strategię komunikacji, budowanie wizerunku marki, media relations, social media, e-PR oraz działania z zakresu employer brandingu.

Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. rozpoczęły swoją działalność w roku 2005, powstały z inicjatywy Jarosława Panasiuka. W 2010 roku do Zarządu dołączył Jarosław Sędzik. Omega skupia profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem – prawników, radców prawnych i adwokatów. Dzięki oddziałom w całej Polsce usługi kancelarii są dostępne szerszemu gronu klientów. W tej chwili jest ich czternaście, w planach jest otwarcie następnych. Kancelaria operuje ponadto własną ogólnopolską siecią handlową, którą zarządza ponad dwudziestu dyrektorów sprzedaży.

Zakres usług świadczonych przez Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. obejmuje wszystkie zagadnienia prawa cywilnego, administracyjnego, karnego, skarbowego, rodzinnego, konsumenckiego, spadkowego, a także prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa o wykroczeniach i ruchu drogowym oraz większość zagadnień z innych również specjalistycznych gałęzi prawa.
Kancelaria specjalizuje się jednak przede wszystkim w sprawach związanych z wszelkiego rodzaju wypadkami. Klientom pomaga odzyskać słuszne odszkodowanie i zadośćuczynienie z OC sprawców. W przeciwieństwie do innych firm, które oferują swoim klientom wyłącznie porady prawne, udzielane przez wynajmowanych prawników, Omega Kancelarie Prawne łączy w sobie kancelarię prawną z kompleksową obsługą prowadzenia spraw odszkodowawczych w zakresie polubownym jak i sądowym.

Umowa pomiędzy Omega Kancelarie Prawne Sp. z o.o. a Good One PR została zawarta na okres roku, licząc od 1 czerwca 2012 roku. Z ramienia Good One PR za działania będzie odpowiadała Lena Pytkowska.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.