Oprawy okularowe Belutti Click-Me! – wyraź siebie – Portal PR - 24PR
Oprawy okularowe Belutti Click-Me! – wyraź siebie

05.06.2012 Kategoria: Moda. Autor: PRowokacja

Wyraź swój styl, dzięki nowym oprawkom Belutti Click-Me z wymiennymi zausznikami. Kolekcja inspirowana jest stylistyką pop-art, a w szczególności twórczością Andy’ego Warhola oraz żywymi kolorami lata. 20 wymienialnych różnokolorowych zauszników pozwala na zmienianie wizerunku każdego dnia. Kolekcja przeznaczona jest dla odważnych dziewcząt i chłopaków.

Wakacje, lato – czas przygód i modowych eksperymentów. Idealna pora na zamianę szkolnego wizerunku na bardziej szalony i awangardowy! Na rynku pojawiła się nowa linia młodzieżowych oprawek okularowych Belutti Click-Me!, która pozwala na eksperymentowanie z własnym wyglądem. Kolekcja obejmuje 21 modeli, które cechują się nowoczesnym designem. Dodatkowo okulary posiadają w zestawie 20 gumowych zauszników w wakacyjnych kolorach, które można dowolnie wymieniać. Takie rozwiązanie pozwala na wyrażenie indywidualnego stylu! Dzięki temu w zależności od potrzeb, w prosty sposób możemy dokonywać prawdziwych zmian w swoim wyglądzie. Seria oprawek okularowych Belutti Click-Me! to szeroka gama możliwości i ciekawa paleta barw. Stanowią one idealną propozycję dla osób odważnych – lubiących bawić się i eksperymentować z modą.

„Kolekcja Belutti Click-Me! zachęca do zabawy modą i sztuką. Możemy stworzyć sobie inne okulary na wizytę w teatrze, a inne na wieczorne wyjście ze znajomymi. Teraz każdy może być Warholem na co dzień!” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.
Oprawki są dostępne w renomowanych salonach optycznych na terenie całej Polski. Sugerowana cena oprawek wynosi 399 zł. Zestaw składa się z oprawek okularowych i kompletu 20 zauszników w pojemniczku oraz futerału.

Więcej informacji na stronie www.belutti.com.

*    *    *
O firmie Belutti
Belutti, marka o włoskich korzeniach, ma w swojej ofercie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Okulary Belutti przeznaczone są dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia. Charakteryzuje je modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki. Duża ilość modeli pozwala każdemu dobrać coś idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
Marka Belutti powstała w 1999 roku w małej rodzinnej fabryce okularów we Włoszech, w górskiej miejscowości Belluno.
Okulary i akcesoria optyczne marki Belutti są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych oznaczonych symbolem Authorized Belutti Dealer.
Wszystkie produkty tej marki są nadzorowane przez polskie urzędy państwowe, posiadają Deklarację Zgodności, rejestracje w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy potwierdzający wysoką jakość oferowanego towaru.

www.belutti.com

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.