Samsung GALAXY S Advance w Polsce – Portal PR - 24PR
Samsung GALAXY S Advance w Polsce

14.06.2012 Kategoria: Telefony. Autor: admin
Na polskim rynku pojawił się Samsung GALAXY S Advance, wyposażony w dwurdzeniowy procesor o szybkości 1GHz i 4-calowy wygięty wyświetlacz Super AMOLED.
Samsung GALAXY S Advance ma 9,69 mm grubości, waży zaledwie 120 gramów i jest wyposażony w doskonały wygięty ekran Super AMOLED o przekątnej 4 cala. Te cechy gwarantują dużą mobilność, jednocześnie umożliwiając komfortowe przeglądanie treści, obrazów czy filmów. Urządzenie posiada dwurdzeniowy procesor o szybkości pracy 1GHz, wspomagany procesorem graficznym MALI-400MP i 768 MB pamięci RAM. Dzięki temu można komfortowo przeglądać strony internetowe, oglądać filmy DivX HD, czy grać w rozbudowane graficznie gry. Smartfon ma 8 GB pamięci wewnętrznej na zdjęcia, filmy, pliki MP3 i inne multimedia z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD do 32 GB.
O komunikację GALAXY S Advance dba moduł transmisji HSPA (odbieranie 14.4Mb/s i wysyłanie 5.76Mb/s) oraz Bluetooth 3.0 i USB 2.0. Dodatkowo smartfon może pełnić funkcję routera WIFI i udostępniać Internet innym urządzeniom oraz odbiornik GPS. Długie korzystanie z tych wszystkich funkcji telefonu umożliwia bateria o pojemności 1500 mAh. Tym samym nie powinno nam zabraknąć energii w telefonie w żadnym ważnym momencie.
Urządzenie działa pod kontrolą systemu Android 2.3 (Gingerbread).
System operacyjny Android 2.3 (Gingerbread)
Procesor Procesor 2-rdzeniowy 1 GHz / 768 MB RAM
Transmisja danych HSPA (odbieranie 14.4Mb/s i wysyłanie 5.76Mb/s) Wi-Fi a/b/g/n, Router Wi-Fi, AllShare, Wi-Fi Direct, WPS Bluetooth 3.0, USB 2.0, GPS
Ekran Dotykowy wygięty Super AMOLED 4” 480×800 16 mln. kolorów
Kamera 5 Mpix z Auto Focus, lampą LED Przednia 1.3 Mpix
Wideo Kodeki: MPEG4, H.263, H.264

Odtwarzanie: DivX HD, MPEG4, WMV, H.263, H.264
Nagrywanie: HD 720p 30kl./s
Audio Kodeki: MP3, OGG, AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, WAV, MID, IMY

Gniazdo słuchawkowe 3.5 mm, Odtwarzacz MP3
Radio FM z RDS
Funkcje dodatkowe
Samsung Apps – sklep z aplikacjami, darmowe i płatne (karta kredytowa, premium SMS)
Samsung Kies – synchronizacja z komputerem PC i aktualizacja oprogramowania
Komunikator internetowy Samsung ChatON
Usługi mobilne GoogleTM – Google Play™, Gmail™, YouTube™, Synchronizacja z Google Calendar™, Google Search, Google + Google Maps™ – darmowa nawigacja
Klient poczty push e-mail zgodny z MS ActiveSync, synchronizacja skrzynek pocztowych, katalogów, kontaktów, kalendarza Klient VPN, Pakiet aplikacji biurowych
Czujniki Położenia i przyspieszenia, zbliżeniowy
Pamięć 3 GB pamięci użytkownika

Czytnik kart microSD (do 32GB)
Wymiary 123,2 x 63 x 9.69 mm, 120 g
Bateria Akumulator litowo-jonowy 1500 mAh
* Wszystkie funkcje, cechy, specyfikacje i inne informacje o produkcie zawarte w tym dokumencie, a także (choć nie tylko) o jego zaletach, projekcie, cenie, komponentach, wydajności, dostępności i możliwościach, mogą ulec zmianie bez powiadomienia ani zobowiązań.
Sugerowana cena detaliczna to 1399zł

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.