Strefa Kibica na trzy godziny przed meczami [fotomigawki] – Portal PR - 24PR
Strefa Kibica na trzy godziny przed meczami [fotomigawki]

16.06.2012 Kategoria: Sport. Autor: admin

Warszawska Strefa Kibica na trzy godziny przed meczem zapełniała się w szybkim tempie. W strefie dominowali Polacy, ubrani w koszulki reprezentacji, Panie w białe bluzki i obowiązkowo w czerwone spodnie oraz różnego rodzaju nakrycia głowy. Co chwilę dołączały nowe grupy kibców głośno skandujące „Polska, biało-czerwoni”. Wśród kibiców zagranicznych dominowali Grecy i Rosjanie.

Wszystko wskazuje, ze dzisiaj padnie rekord liczby osób zgromadzonych w Strefie Kibica. Prawie 100000 osób będzie ogłądało wspólnie mecz Polska-Czechy, oczywiscie kibice Polacy są przekonani, że wygrana polskiej reprezentacji jest przesądzona. Pozostaje tylko kwestia końcowego rezultatu, wielu kibiców odpowiadało, iż wystarczy 1:0.

Fot.24pr.pl Nasz Orzeł Biały ma prowadzić polską reprezentację do zwyciętwa

Fot.24pr.pl

Fot.24pr.pl Kibice ukraińscy

Fot.24pr.pl Grecy liczą na zwycięstwo swojej drużyny

Kiedy przed godz. 19.00 opuszczaliśmy Strefę Kibica wszyscy sprawiali wrażenie bardzo zadowolonych, czuć było atmosferę wielkiego sportowego święta.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.