TOPDesign grupy IMS na TOPTrendach – Portal PR - 24PR
TOPDesign grupy IMS na TOPTrendach

11.06.2012 Kategoria: EVENT. Autor: BWPR

W ostatni weekend maja, w SOPOCIE odbył się Festiwal TOPTrendy2012. Jubileuszowa, dziesiąta edycja imprezy zgromadziła plejadę gwiazd. W tym roku partnerem wydarzenia była Grupa IMS.  Doskonały design i komfort były głównymi wyznacznikami strefy VIP festiwalu, którą zaaranżowano meblami wypoczynkowymi marek ETAP SOFA i NEWLOOK.

Festiwal TOPTrendy to jedno z najważniejszych polskich wydarzeń sceny muzycznej. W tym roku na zaproszenie telewizji POLSAT, organizatora imprezy, nad polskie morze przyjechali m.in. Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Lady Pank, Bajm, Agnieszka Chylińska, Ich Troje, Golec Orkiestra, Zakopower oraz wielu innych cenionych artystów, a także młodzi wykonawcy wyłonieni w konkursie „Trendy”. Festiwal zorganizowano w hali widowiskowo – sportowej Ergo Arena. Tam też najważniejsi goście imprezy oraz artyści, pomiędzy licznymi atrakcjami, mogli odpoczywać w strefie VIP na wygodnych i eleganckich meblach z najnowszych kolekcji marek ETAP SOFA oraz NEWLOOK. 

 „Festiwal TOPTrendy od lat wyznacza trendy w branży muzycznej. Takim odpowiednikiem na rynku meblowym niewątpliwie jest Grupa IMS.” –  mówi Izabela Lipińska Marketing Manager IMS Group i dodaje – „Dlatego właśnie nie mogło nas zabraknąć na tej wyjątkowej imprezie. Obecna strategia grupy IMS zakłada aktywne wspieranie świadomości marek, poprzez udział w popularnych i najbardziej  prestiżowych wydarzeniach kulturalnych, które odbywają się w Polsce. Zawsze starannie wybieramy miejsca do prezentacji naszych produktów. Za każdym razem zależy nam na odpowiednim wyeksponowaniu wysokich standardów wzorniczych. TOPTrendy to olbrzymie przedsięwzięcie, które idealnie spełniło nasze oczekiwania i doskonale wpisało się w strategie obu marek.”

TOPTrendy to nie pierwsza impreza kulturalna, w którą zaangażowały się Grupa IMS. Wcześniej marki z portfolio grupy były partnerem m.in. Bydgoskiego Festiwalu Operowego, Cavaliady, a także Motor Show.

 

Więcej informacji:

Agnieszka Kołogrecka

gsm 601 40 70 33

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.