ToTo – nowa, czarodziejska kolekcja Pinio! – Portal PR - 24PR
ToTo – nowa, czarodziejska kolekcja Pinio!

29.06.2012 Kategoria: INNE. Autor: SISU

Pinio to jedna z tych marek, których nie trzeba przedstawiać. Znana nie tylko w Polsce, z najwyższej jakości i doskonałego wzornictwa, uwielbiana przez dzieci, rodziców i gwiazdy. W ofercie Pinio znalazła się właśnie nowa propozycja dla dzieci- kolekcja ToTo.

To kolejna kolekcja Pinio stworzona, by inspirować dziecięcą wyobraźnię. Proste i eleganckie wzornictwo i jasna, stonowana kolorystyka przeobrażą pokój malucha w krainę łagodności. Kolekcja ToTo to zestaw mebli opracowany dla dzieci w wieku od 0 do 5 lat.

Meble ToTo to prawdziwi kreatorzy dziecięcych fantazji i marzeń. Odkąd znajdą się w pokoju malucha, zaczynają swoje czary. Biorą go w radosne władanie i od razu robi się wesoło. Nagle wyłania się odrobina kolorowej magii i ukazują się ich kolorowe oczy, guziki i skarpetki. Niczym plamy kolorów, gdy mruży się oczy w słoneczny, letni dzień. Albo słodkie drażetki w barwach tęczy, rozsypane przypadkiem na białym stole.

Najnowsza propozycja jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy poszukują funkcjonalnych i uniwersalnych rozwiązań do wnętrza dziecięcego pokoju. Meble wykonane są z drewna sosnowego i płyty laminowanej. Swobodę aranżacji zapewnia osiem różnych elementów z frontami w dwóch wersjach kolorystycznych: turkusowej i różowej. Meble, przedstawione już na targach Czas Dziecka, spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem ze strony  partnerów handlowych.

Elementy kolekcji ToTo pozwalają na dowolne komponowanie, w zależności od potrzeb i wielkości wnętrza. Kryją w sobie potrzebną maluchom magię – żywe kolory kreatywności. Rodzice mogą odetchnąć z ulgą- niezaprzeczalnym atutem tej kolekcji jest niższa, niż w przypadku innych kolekcji  Pinio cena. Ot, meble-czarodzieje.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.