Ułatwienia dla właścicieli sklepów Internetowych – Portal PR - 24PR
Ułatwienia dla właścicieli sklepów Internetowych

08.06.2012 Kategoria: Handel, Internet. Autor: jaworao

Właściciele sklepów internetowych często narzekają na brak rozwiązań usprawniających prace sklepu. Właśnie nadeszły innowacyjne rozwiązania dla platform e-commerce.

Postawienie sklepu internetowego nie wymaga już posiadania znacznych środków pieniężnych ani dużej ilości wolnego czasu. W sieci istnieje wiele skryptów do obsługi sklepów internetowych, poszczególne firmy informatyczne w niewielkiej cenie zaprojektują indywidualny serwis. Problem pojawia się przy specyficznych projektach oraz bardziej poważnych przedsięwzięciach. Jednym z najpopularniejszych w Polsce skryptów do sklepów internetowych jest oprogramowanie KQS. Z początku oprogramowanie wygląda bardzie przejrzyście i przyjaźnie dla osób obsługujących platformę administracyjną. Problemy pojawiają się przy bardziej poważnych przedsięwzięciach

Innowacyjne rozwiązania dla oprogramowania KQS

W związku z pojawiającymi się problemami firma LTB stworzyła unikalny w skali kraju projekt ułatwiający pracę wielu handlowcom. Wychodzimy z założenia, że sprzedawca-użytkownik sklepu powinien się skupić na rozwoju własnego biznesu i obsługi klientów, a nie poświęcać swój cenny czas na czynności, które mogą wykonywać się same – informuje Bartosz Jaworski z firmy LTB Sp. z o.o., koordynator przedsięwzięcia. Dla właścicieli sklepów opartych o skrypt KQS.store mamy doskonałe rozwiązanie – przekonuje Bartosz Jaworski – serwis DodatkiKqs.pl powstał z myślą o dostarczeniu rozwiązań usprawniających pracę sklepu internetowego. Oferujemy autorskie integratory z najpopularniejszymi na rynku programami magazynowo-fakturowymi, łączniki sklepów z Allegro, hurtowniami, czy też kurierami. Dzięki naszym dodatkom możemy poprawić wizualizację całego sklepu. Rozwiązania oferowane w ramach serwisu DodatkiKqs.pl nie są dostępne w innym miejscu w Internecie. W ofercie znajdują się autorskie propozycje automatyzujące dotychczasowe czynności, wymianę informacji oraz zarządzanie ofertą w sklepie. Ponadto serwis powstał z myślą o osobach poszukujących nowych kierunków sprzedaży. Innowacyjne możliwości z pewnością pozwolą rozpocząć sprzedać w Internecie przedsiębiorcom posiadającym opory w prowadzeniu sprzedaży wirtualnej.

Doskonałe Efekty, Niskie Ceny, Szybka Pomoc Techniczna

Naszym podstawowym celem jest pomoc właścicielom własnych platform e-commerce, dlatego nasze rozwiązania nie obciążą użytkowników znacznymi kosztami – dodaje Bartosz Jaworski – Przykładowo integrator sklepu KQS z programem Subiekt GT dostępny jest już od 99 zł netto. Właściciele serwisu jako pierwsi na rynku wprowadzają także usługi wsparcia technicznego dla sprzedawców. Automatyzacja procesów oraz możliwość dopasowania integratorów do własnych wymagań z pewnością zaowocuje rozwojem e-biznesu w Polsce

Portal DodatkiKQS.pl usprawnia pracę sklepów opartych na skrypcie KQS.store. Osoby zainteresowane znajdą na serwisie innowacyjne rozwiązanie, w tym autorskie integratory z najpopularniejszymi programami magazynowo-fakturowymi, łączniki sklepu z Allegro, hurtowniami, kurierami. Oferta rozwiązań będzie na bieżąco rozwijana.

Kontakt dla mediów:
Łukasz Jaworski
lukasz@ltb.pl
www.ltb.pl
gsm: +48 502 263 293
LTB Sp. z o.o.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.