Anna Głos PR Junior Managerem w Agencji More PR – Portal PR - 24PR
Anna Głos PR Junior Managerem w Agencji More PR

31.07.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Anna Głos objęła stanowisko PR Junior Managera w Agencji More PR. Po objęciu nowego stanowiska, Anna Głos będzie wspierać Agencję w bieżących działaniach public relations w ramach poszczególnych projektów a także realizować strategie dla wybranych Klientów.

Anna Głos jest studentką V roku Wydziału Dziennikarstwa i nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Do zespołu Agencji More PR dołączyła we wrześniu 2011 r., początkowo jako
PR Assistant. Wcześniej związana była z branżą medialną – posiada kilkuletnie doświadczenie dziennikarskie.

MORE PR świadczy kompleksowe usługi z zakresu public relations: media relations, organizacji eventów oraz wydarzeń specjalnych, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, komunikacji wewnętrznej, doradztwa komunikacyjnego oraz wizerunkowego, e-pr.

MORE PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.