Darmowe GG dla telefonów z systemem JavaME – Portal PR - 24PR
Darmowe GG dla telefonów z systemem JavaME

24.07.2012 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: admin

GG w wersji mobilnej szybko podbija kolejne systemy i trafia do kieszeni miłośników internetowych pogawędek. Spółka udostępnia od dzisiaj bezpłatną aplikację GG na telefony z systemem JavaME wraz z nowymi możliwościami komunikatora. Użytkownicy poprzednich wersji GG na system JavaME opłacali tygodniowy abonament. Teraz popularny komunikator w wersji mobilnej jest dostępny bezpłatnie już dla użytkowników wszystkich najpopularniejszych w Polsce systemów: Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry i JavaME. W planie są kolejne. Aplikacja GG na system JavaME ma nowoczesny i przyjazny wygląd, jest łatwa w obsłudze. Pozwala m.in. na przesyłanie wiadomości tekstowych i zdjęć. Nowością w wersji na JavaME jest dedykowana obsługa ekranów dotykowych, wyszukiwanie znajomych w Katalogu Publicznym, synchronizacja, edycja listy kontaktów i wyróżnianie ulubionych. Podobnie jak w wersji komputerowej i przeglądarkowej GG na JavaME umożliwia przeglądanie ostatnich rozmów prowadzonych przez komunikator. Użytkownik z poziomu aplikacji ma dostęp do poczty e-mail, konferencji, może zapraszać nowe osoby do znajomości.

GG w komórce:

GG w komórce to stały kontakt ze znajomymi, nawet poza domem i dostępem do komputera stacjonarnego. Aplikacja cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), Google Play (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), jak i Marketplace (sklepie z aplikacjami na Windows Phone firmy Microsoft), czy Nokia Store i AppWorld, GG znajduje się na wysokich miejscach w kategorii „Najlepsze bezpłatne”. Z GG na komórkę korzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami: Android, iOS, WindowsPhone, Symbian, JavaME i BlackBerry.

Ewentualne koszty przesyłania danych podczas korzystania z aplikacji mogą zależeć od operatora telefonii komórkowej i/lub planu taryfowego.

Link do pobrania aplikacji: http://beta.gg.pl/info/pobierz-inne/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.