Domeny.pl współtworzą ISVA – Portal PR - 24PR




Domeny.pl współtworzą ISVA

23.07.2012 Kategoria: Organizacje. Autor: admin

Spółka Domeny.pl, właściciel największego serwisu umożliwiającego porównywanie i zakup certyfikatów SSL – //CertyfikatySSL.pl, uczestniczyła w założeniu międzynarodowej grupy ISVA. Domeny.pl są jedynym polskim przedstawicielem tworzącym organizację, wspierającą bezpieczeństwo w Internecie.

Celem założycielijest rozwijanie i promocja rozwiązań, zapewniających bezpieczeństwo użytkownikom sieci na całym świecie. Organizacja ma ułatwiać i koordynować te działania w ramach wspólnych projektów, prowadzących do stabilnego rozwoju branży ITSec.

W ramach swoich działań statutowych ISVA prezentuje się na czołowych wydarzeniach związanych z bezpieczeństwem Internetu m.in. na cyklach Infosecurity Europe, CeBIT oraz IT SA.

Liczymy, że partnerstwo w ramach ISVA umożliwi nam trafienie w oczekiwania światowych klientów” – mówi Marcin Majerek ze spółki Domeny.pl. „Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby wnieść pozytywny wpływ w realizację celów, jakie organizacja stawia przed sobą i swoimi członkami. Tym samym robimy kolejny ważny krok w rozwoju naszej marki, jaką są CertyfikatySSL.pl, zwiększając jej rozpoznawalność poza naszymi granicami i dostosowując ją do wymagań klientów.

Spółka Domeny.pl aktywnie udziela się w w ramach organizacji związanych z branżą IT. Firma jest członkiem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji oraz Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, a także Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Domeny.pl są również bezpośrednim partnerem NASK oraz EURid.

W sierpniu 2011 roku spółka dołączyła do elitarnego grona firm, którym przyznano podwójną certyfikację – ISO 9001:2008 i ISO/IEC 27001:2005. Jest to międzynarodowa gwarancja wysokiej jakości świadczonych usług oraz bezpieczeństwa przetwarzanych informacji. Domeny.pl zostały wyróżnione również „Gepardem Biznesu” – nagrodą przyznawaną najszybciej rozwijającym się firmom w Polsce w latach 2008-2010.

Wśród twórców ISVA obok spółki Domeny.pl znalazły się: Assuria, AwareGo, Censornet, Core Security, Courion Corporation, CrypKey, Cryptosoft, CyberSoft Operating Corporation, Encassa

Forescout, Herta Security, IsecT, Mancala Networks, Opengear, Quarri Technologies, Sekimia sarl, The Email Laundry.

Domeny.pl

Podobne wpisy:







Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.