Euro RSCG Sensors prowadzi działania komunikacyjne dla najnowszej inwestycji Real Management S.A. – Portal PR - 24PR
Euro RSCG Sensors prowadzi działania komunikacyjne dla najnowszej inwestycji Real Management S.A.

09.07.2012 Kategoria: INNE. Autor: admin

Euro RSCG Sensors rozpoczęła działania komunikacyjne dla najnowszej inwestycji rezydencjalnej spółki Real Management S.A. – Rezydencje Pałacowa. Działania agencji obejmują przygotowanie strategii komunikacji, media relations oraz działania eventowe.

W ramach współpracy z Real Management S.A. agencja odpowiada za planowanie i realizację działań komunikacyjnych wokół inwestycji Rezydencje Pałacowa.

Opracowana przez Euro RSCG Sensors strategia komunikacji zakłada dotarcie do wyselekcjonowanej grupy docelowej i bazuje na podkreślaniu modernistycznego designu i funkcjonalności, a także na pozycjonowaniu inwestycji jako pierwszego w Polsce inteligentnego osiedla.

Zastosowane w komunikacji narzędzia dopasowane są do wymagających odbiorców o ponadprzeciętnych dochodach, szukających funkcjonalnego domu w elitarnym otoczeniu, gwarantującego im luksus, bezpieczeństwo i wysoki komfort życia.

Rezydencje Pałacowa to inwestycja realizowana w ramach partnerstwa joint venture przez Real Management S.A. i Grupę Capital Park na warszawskim Wilanowie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.