EVELINE COSMETICS jedynym sponsorem ESKA Music Awards 2012 – Portal PR - 24PR
EVELINE COSMETICS jedynym sponsorem ESKA Music Awards 2012

30.07.2012 Kategoria: EVENT, uroda. Autor: Koncept PR

W tym roku w Kołobrzegu firma Eveline Cosmetics była jedynym sponsorem Gali Eska Music Awards 2012 – rozdania najbardziej prestiżowych nagród muzycznych
przyznawanych przez słuchaczy Radia Eska.

Eveline Cosmetics, marka kosmetyczna znana i kojarzona przez Polki od niemal 30 lat, od kilku sezonów konsekwentnie buduje swoją pozycję na rynku angażując się w różne niestandardowe działania. Przykładem jest kampania reklamowa, w którą została zaangażowana piosenkarka pani Dorota Rabczewska „Doda”. Tegoroczny udział w rozdaniu nagród ESKA Music Awards 2012 to kolejny przykład na nieszablonową promocję tej polskiej marki kosmetycznej.

Na kilka minut przed rozpoczęciem ESKA Music Awards 2012, tuż po godzinie 21-szej, w kilkudziesięciotysięczny tłum zostały rozrzucone żółte plażowe piłki Eveline Cosmetics. Uczestnicy radośnie przerzucali je sobie nad głowami. Podczas występów artystów hostessy rozdawały uczestnikom kosmetyczne upominki. W garderobach, gdzie przygotowali się artyści do występów czekały na nich atrakcyjne niespodzianki z produktami Eveline Cosmetics.

Eska Music Awards to nagrody muzyczne, które w tym roku zostały podzielone na osiem kategorii – najlepsza artystka, artysta, zespół, hit, wideo, album, debiut i wydarzenie internetowe. Wręczone zostały również nagrody specjalne m.in. ESKA Music Awards dla hitu lata. Impreza jest popularna wśród osób z różnych grup wiekowych, przeważają jednak ludzie młodzi.

Zdjęcia:
Jedną z gwiazd wieczoru ESKA Music Awards 2012 była Oceana, wokalistka wybrana przez UEFA wykonawczynią oficjalnej piosenki Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, odbywających się w 2012 roku w Polsce oraz na Ukrainie.
http://www.udziewczyn.pl/QuickUserfiles/image/imprezy%20kosmetyczne/Oceana.jpg

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.