Eveline Cosmetics laureatem konkursu Firma Roku w kategorii Odkrycie Roku i Innowacja Roku. – Portal PR - 24PR
Eveline Cosmetics laureatem konkursu Firma Roku w kategorii Odkrycie Roku i Innowacja Roku.

18.07.2012 Kategoria: Biznes. Autor: Koncept PR

Slim Extreme 4D Diamentowe serum wyszczuplające zostało uhonorowane godłem Firma Roku w kategorii ODKRYCIE ROKU.  Wyróżnienie Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej  podkreśla nowatorstwo pomysłu jak i sposób jego wdrożenia.

Linia Slim Extreme 4D to innowacyjna seria kosmetyków do wyszczuplania oraz modelowania sylwetki m.in. z kwasem hialuronowym, kofeiną i mikrokryształami diamentu. To produkty wyszczuplające łączące skuteczność naturalnych składników i nowoczesnych technologii.

W skład linii wchodzą: Diamentowy peeling-masaż myjący antycellulit z kofeiną SLIM EXTREME 4D, Serum intensywnie wyszczuplające+ ujędrniające fitness efekt chłodzący SLIM EXTREME 4 D, Diamentowe serum wyszczuplające antycellulit z kwasem hialuronowym SLIM EXTREME 4 D.

Zestaw profesjonalnych odżywek opracowanych wg. Szwajcarskiej receptury przynosi efekt już po 2 tygodniach stosowania i sprawia, że paznokcie staną się zdrowe, odporne na pękanie.

 -Wszystkie formuły nowych produktów są starannie opracowywane i poddawane różnym testom w naszym Labolatorium. Otrzymane certyfikaty potwierdzają innowacyjne rozwiązania, jakie wdrażamy. mówi Karina Kozerska,  Dyrektor Marketingu Eveline Cosmetics

Certyfikat Firma Roku 2011 jest wyróżnieniem przyznawanym firmom za ich osiągnięcia i wyznaczanie nowych standardów w wyspecjalizowanym rynku, na którym funkcjonują. Laureaci są wyłaniani z uwzględnieniem takich kryteriów, jak dotychczasowy dorobek, pozycja rynkowa, wkład w rozwój rynku branżowego, oraz uzyskane wyróżnienia. Do kluczowych czynników weryfikujących zgłoszone podmioty należą: rekomendacje partnerów handlowych, wyniki badań marketingowych oraz raporty inspektorów wojewódzkich.

Celem Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej jest wspieranie polskiego rynku gospodarczego, poprzez nadawanie wybranym jednostkom wyróżnień i certyfikatów. CBCK działa od 1998 roku wspierając i promując nagrodzone podmioty, produkty, instytucje.

Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej obejmuje procesem certyfikacyjnym mikro przedsiębiorstwa rodzinne jak również duże organizacje biznesowe. Wszystkie te jednostki łączy rzetelność, innowacyjność oraz fachowość w podejmowanych działaniach.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.