Frosch EcoDays zwiększają świadomość ekologiczną Polaków – Portal PR - 24PR
Frosch EcoDays zwiększają świadomość ekologiczną Polaków

09.07.2012 Kategoria: Ekologia, Kampania. Autor: admin

W największych polskich miastach trwa wyjątkowa akcja Frosch EcoDays, której celem jest promocja proekologicznych zachowań każdego dnia oraz edukacja z zakresu odpowiedzialnych zachowań konsumenckich. Po Krakowie, Łodzi oraz Poznaniu, akcja obejmie kolejne miasta w Polsce. Organizatorem cyklu wydarzeń jest producent marki Frosch.

Celem akcji Frosch EcoDays jest edukacja proekologiczna dzieci i ich rodziców, mająca zachęcić do zmiany codziennych nawyków na przyjazne dla środowiska naturalnego. Dla najmłodszych organizowane są specjalne warsztaty ekologiczne, podczas których dzieci mogą się dowiedzieć, jak można w prosty sposób dbać o przyrodę każdego dnia. Także rodzice mają możliwość sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ekologii oraz aby uzyskać informacje na temat ekologicznych produktów czyszczących. Na mieszkańców miast, w których organizowane są wydarzenia czekają liczne atrakcje, w tym gry i konkursy z nagrodami. Podczas spotkań można także uzyskać porady eksperta marki Frosch – dr Anity Tarajkowskiej-Olejnik, dermatologa z Lecznicy Dermatologii Estetycznej i Anti – Aging MELITUS. Patronem cyklu wydarzeń Frosch EcoDays jest producent marki Frosch ekologicznych środków do czyszczenia i pielęgnacji domu.

Marka Frosch to od lat synonim ekologicznych produktów do czyszczenia i pielęgnacji domu – uważamy, że troska o środowisko naturalne to obowiązek każdego z nas. Chcemy, aby dzieci gdy dorosną mogły w pełni cieszyć się przyrodą. Dążymy do tego, aby nasze działania niosły pozytywne przesłanie i wartości, w które sami wierzymy” – mówi Barbara Chrząstowska, Prezes Werner&Mertz Delta Polska.

Dystrybutorem produktów marki Frosch jest firma Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. – filia producenta marki Frosch w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu ekspertów oraz stosowaniu nowoczesnych technologii, produkty cieszą się uznaniem wśród wielu klientów w całej Europie. Więcej informacji: www.frosch.pl.

PRIMUM PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.