Grupa SABMiller wybrała nowy dom mediowy – Portal PR - 24PR
Grupa SABMiller wybrała nowy dom mediowy

13.07.2012 Kategoria: Reklama. Autor: admin

Grupa SABMiller wybrała nowy dom mediowy. Za obsługę w zakresie planowania i zakupu mediów grupy na ośmiu europejskich rynkach, w tym w Polsce, odpowiadać będzie agencja mediowa MEC. Wybór agencji kończy wieloetapowy przetarg rozpoczęty na początku tego roku.

Wybierając MEC do obsługi mediowej grupy na kilku europejskich rynkach, SABMiller oczekuje wzrostu efektywności i wydajności swojej komunikacji marketingowej.

„Cieszę się z wyboru agencji mediowej MEC – ta współpraca pomoże nam uzyskać wyższy niż dotychczas zwrot z inwestycji w media, wzmocnić naszą efektywność w planowaniu komunikacji i zwiększyć zdolność do transferu wiedzy między rynkami.” – powiedział Stefan Homeister, dyrektor marketingu i sprzedaży SABMiller Europe. – „Dzięki współpracy z MEC będziemy jeszcze skuteczniej rozwijali nasze marki i lepiej odpowiadali na potrzeby konsumentów na każdym z rynków. Doskonale odzwierciedla to naszą ambicję aby być najbardziej lokalną z globalnych firm piwowarskich na świecie.”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.