Kaspersky Lab sprowadza Scuderia Ferrari do Moskwy – Portal PR - 24PR
Kaspersky Lab sprowadza Scuderia Ferrari do Moskwy

21.07.2012 Kategoria: Systemy IT. Autor: admin

Jako oficjalny sponsor Scuderia Ferrari, Kaspersky Lab przyczynił się do sprowadzenia tego sławnego zespołu wyścigowego do stolicy Rosji, gdzie wziął on udział w spektakularnym pokazie Moscow City Racing 2012, który odbył się w dniach 14-15 lipca pod murami Kremla.

„To już trzeci sezon, w którym Kaspersky Lab sponsoruje zespół wyścigowy Ferrari. W tym czasie nieustannie rozwijaliśmy i rozszerzaliśmy nasze partnerstwo. Wykorzystywaliśmy również każdą okazję, aby promować Formułę 1 w Rosji. W zeszłym roku odnotowaliśmy duże osiągnięcie, zapewniając udział zespołu Ferrari w największym pokazie motoryzacyjnym w Rosji – Moscow City Racing. Cieszymy się, że już drugi rok z rzędu możemy zaprezentować ten zespół rosyjskim fanom sportów motorowych” – powiedział Jewgienij Kasperski, dyrektor generalny Kaspersky Lab.

W tym roku zespół Scuderia Ferrari był reprezentowany przez Giancarlo Fisichellę, który prowadził bolid Ferrari F10. W widowisku wyścigowym uczestniczyło również Ferrari 458 Challenge, kierowane przez Aleksandra Moisejewa z zespołu wyścigowego Kaspersky Motorsport, który walczy w serii Ferrari Challenge Europe i jest dyrektorem zarządzającym włoskiego oddziału Kaspersky Lab.

Komentując wydarzenie, Giancarlo Fisichella powiedział: „To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę ponownie uczestniczyć w tak niezwykłym wydarzeniu, jakim jest Moscow City Racing, reprezentując Scuderia Ferrari. W zeszłym roku po raz pierwszy prowadziłem w Moskwie samochód Ferrari, którym jeżdżę w Formule 1, i dzięki niezwykle ciepłemu przyjęciu, jakie otrzymałem od rosyjskich fanów, było to naprawdę niesamowite doświadczenie. Jestem wdzięczny sponsorowi, firmie Kaspersky Lab, oraz Ferrari, którzy dali mi tę niezapomnianą szansę. Życzę świetlanej przyszłości, nie tylko tej interesującej i ambitnej imprezie odbywającej się w samym sercu Moskwy, ale również sportowi motorowemu w Rosji”.

Zdjęcia z imprezy Moscow City Racing 2012 są dostępne pod adresem: http://cityracingmoscow.fvephotography.com.

Informację można wykorzystać dowolnie z zastrzeżeniem podania firmy Kaspersky Lab jako źródła.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.