Klienci Getin Banku płacą za paliwo 4,99 zł – Portal PR - 24PR
Klienci Getin Banku płacą za paliwo 4,99 zł

12.07.2012 Kategoria: Moje finanse, MOTO. Autor: RC2

Lato to czas wakacyjnych podróży, w które Polacy wybierają się najczęściej samochodami. Jednak przez ostatni rok znacznie rzadziej korzystano z tego środka transportu. Powód? Wysokie ceny paliwa – nawet 6 zł za litr. Getin Bank, z myślą o swoich Klientach i ich wakacyjnych planach, przygotował innowacyjną kartę debetową pozwalającą tankować po niższej cenie – jedynie 4,99 zł za litr! Z okazji wakacji Bank zniósł opłaty związane z wydaniem i użytkowaniem karty.

Wakacje to najbardziej wyczekiwany okres w roku. Zarówno w bliższe, jak i w dalsze podróże wielu Polaków wyrusza własnym autem. W tym roku nie jest to oczywisty wybór, zwłaszcza że benzyna w Polsce jest bardzo droga – kosztuje prawie 6 zł za litr. I choć w ostatnich tygodniach cena paliwa zaczęła nieznacznie spadać, to nadal bardzo daleko jej do ceny sprzed roku, kiedy wynosiła 5 zł.

Urlop to jednak czas, kiedy nie mamy wyjścia i z wygody decydujemy się na samochód. Co gorsza – wybieramy dłuższe trasy niż na co dzień, zużywając więcej benzyny. Wiedząc o tym oraz znając potrzeby wszystkich kierowców, Getin Bank przychodzi im z pomocą, wprowadzając do oferty specjalną kartę paliwową. Dzięki niej tankowanie będzie znacznie przyjemniejsze dla portfela.

Karta debetowa do Konta Uniwersalnego Plus w Getin Banku to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób podróżujących autem po Polsce. Klientów Banku benzyna kosztuje 4,99 zł na wszystkich stacjach w kraju. To wymarzone rozwiązanie, jeśli wybieramy się w długą trasę i nie wiemy, jakie stacje napotkamy po drodze. Jak to działa? Wystarczy zatankować, a Bank zwróci różnicę pomiędzy stawką 4,99 zł, a średnią ceną najpopularniejszego paliwa Pb95 w danym miesiącu, opartą na niezależnym zestawieniu Polskiej Izby Paliw Płynnych publikowanym na stronie www.paliwa.pl. Tak zaopatrzeni możemy podróżować bez obaw – Getin Bank zwraca koszt nawet do 30 litrów paliwa w miesiącu. Warto podkreślić, że wydanie i użytkowanie karty jest całkowicie bezpłatne.

Podobne wpisy:

Tagi: ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.