Kredyt hipoteczny z gwarancją najniższej marży przez Internet – Portal PR - 24PR
Kredyt hipoteczny z gwarancją najniższej marży przez Internet

11.07.2012 Kategoria: Internet, Moje finanse, NIERUCHOMOŚCI. Autor: admin

Bank BGŻ dołączył do grona instytucji finansowych, których kredyty hipoteczne można zaciągnąć przez Internet i telefon dzięki Invigo. Obecnie w ofercie pierwszego internetowego pośrednika hipotecznego znajdują się już kredyty 23 banków. Kredyt banku BGŻ z „Gwarancją najniższej marży” to dziś jednaz ciekawszych propozycji na rynku.

Obecnie  w Banku BGŻ  trwa promocja „Gwarancja najniższej marży”. Bank oferuje najniższą marżę na rynku dla każdego klienta posiadającego odpowiednią zdolność kredytową i korzystającego z dodatkowych produktów Banku – konta osobistego, karty kredytowej i ubezpieczenia nieruchomości. Dzięki promocji, jeśli klient w innym banku uzyska marżę niższą niż zaoferowana przez BGŻ, bank dodatkowo obniży marżę i zaproponuje taką samą wysokość prowizji za udzielenie kredytu. W Banku BGŻ możliwe jest sfinansowanie aż 100 proc. wartości nieruchomości. Kredytem można sfinansować różnorodne cele, w tym refinansowanie środków zainwestowanych w nieruchomość czy zakup działki rekreacyjnej. Oprócz konkurencyjnego oprocentowania, zaletą oferty jest brak prowizji za wcześniejszą spłatę kredytu oraz długi okres spłaty – do 40 lat.

Rozwój bazy partnerów Invigo dowodzi, że banki coraz odważniej otwierają się na kanał direct w sprzedaży kredytów hipotecznych. Tym samym wychodzą naprzeciw potrzebom tej grupy klientów, którzy swoje poszukiwania produktów finansowych rozpoczynają właśnie w Internecie mówi Łukasz Wojcieszak, prezes Invigo.

Dzięki rozwiązaniom technologicznym, jakie udostępnia Invigo, klienci mogą nie tylko porównać przez Internet dostępne dla siebie oferty i dokonać wyboru banku, ale mogą też przejść przez formalności kredytowe w wygodny, zdalny sposób. Wizyta w oddziale banku potrzebna jest tylko w celu podpisania umowy.

Invigo rozpoczęło sprzedaż kredytów przez Internet już w 2009 roku. Innowacyjny w skali polskiego rynku projekt wykorzystuje model biznesowy sprawdzony i popularny na rynkach zachodnich, m.in. w Niemczech. Firma pomaga klientowi w całym procesie – od wyboru kredytu z pomocą narzędzia dopasowującego najlepsze oferty do parametrów podanych przez klienta, aż do wypłaty środków. Klientem opiekuje się telefoniczny konsultant, który odpowiada na pytania, pomaga w doborze dokumentów, weryfikuje ich poprawność i odpowiada za kontakt z bankiem. Aby zachęcić klientów do korzystania z kanału direct Invigo oferuje dodatkowo premię w gotówce na specjalnej karcie, zależną od wysokości zaciągniętego kredytu – nawet do 3 000 zł.

 Invigo S.A. to jedyna w Polsce firma udostępniająca kredyty hipoteczne w modelu direct, czyli przez Internet i telefon. Klient samodzielnie sprawdza swoją zdolność kredytową i dopasowane do swoich potrzeb szczegółowe oferty 23 banków. Ma do dyspozycji konsultanta Invigo, który asystuje mu w całym procesie – od wyboru oferty do wypłaty kredytu. Dodatkowo, Klient otrzymuje od Invigo premię, zależną od wysokości zaciągniętego kredytu – nawet do 3000 zł. W 2011 r. firma rozpoczęła budowę sieci Invigo Access Point – nowoczesnych punktów dostępu do kredytów hipotecznych, będących uzupełnieniem obsługi internetowej i telefonicznej. Pierwsze punkty dostępu Invigo działają już w Warszawie, Gdańsku oraz Łodzi. Invigo rozwija również sprzedaż kredytów hipotecznych w innowacyjnym modelu współpracy z pośrednikami finansowymi oraz firmami z rynku nieruchomości. Szczegółowe informacje o firmie dostępne są na http://www.invigo.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.