Lekki holownik lotniskowy Tabal TUG&TOW – Portal PR - 24PR
Lekki holownik lotniskowy Tabal TUG&TOW

16.07.2012 Kategoria: Biznes, Gadżety, MARKETING. Autor: redpen

Grupa Tabal rozpoczęła produkcję i sprzedaż lekkich holowników lotniskowych zaprojektowanych przez jej Dział Badań i Rozwoju. Jest to pierwsza tego typu maszyna w całości produkowana w Polsce.

W hangarze czy na trawie, holownik Tabal TUG&TOW pozwala samodzielnie, szybko i sprawnie przemieścić samolot turystyczny.

Zastosowanie niskociśnieniowego bezdętkowego ogumienia pozwala na łatwy hol i wypychanie tak w hangarze, jak i na lotniskach trawiastych. Dzięki możliwości wymiany elementów sprzęgających, można używać go do przemieszczania różnych modeli samolotów, których producenci przewidzieli wodzidło ręczne. Regulowana wysokość kierownicy pozwala dopasować urządzenie do wzrostu użytkownika.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Grupy TABAL: www.tabal.pl.

Podobne wpisy:

Tagi: , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.