Media Metropolis dla Comptoir de Famille – Portal PR - 24PR
Media Metropolis dla Comptoir de Famille

27.07.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Od sierpnia 2012 agencja Media Metropolis rozpoczyna współpracę z polskim przedstawicielem i właścicielem sklepów Comptoir de Famille (jedna z największych firm dekoracyjnych we Francji).

Celem długoterminowym współpracy jest zwiększenie rozpoznawalności marki i przyciągnięcie klientów indywidualnych do sklepu. W ramach podpisanej umowy, agencja odpowiedzialna będzie za kompleksową obsługę z zakresu Public Relations: Media Relations, PR produktowy, e-PR oraz organizację eventów.

Umowa została podpisana bezterminowo, a agencja została wybrana w drodze rekomendacji. Z ramienia agencji za projekt będzie odpowiedzialna Daria Brzozowska.

Comptoir de Famille to francuska firma dekoracyjna powstała w 1992 roku. W Polsce produkty dostępne są od 2011 roku. Firma oferuje tkaniny, meble, naczynia, szkło, przedmioty dekoracyjne oraz zapachy dla domu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.