Miasteczko Pepsi orzeźwia plażę w Sopocie – Portal PR - 24PR
Miasteczko Pepsi orzeźwia plażę w Sopocie

13.07.2012 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Znakomita muzyka, świetni DJ’e i najpiękniejsza plaża w Polsce! W okresie wakacyjnym Pepsi przygotowała coś specjalnego dla fanów dobrej zabawy! Z początkiem lipca w Sopocie ruszyło muzyczne miasteczko – Pepsi Music City. Wszystkim, którzy odwiedzą sopocką plażę, porcję orzeźwienia zapewnią koncerty młodych DJ`ów, klimatyczny beach bar oraz liczne atrakcje sportowe.

Z początkiem lata wystartowało wakacyjne miasteczko – Pepsi Music City! Plaża w pobliżu sopockiego molo to nowy punkt na imprezowej mapie Trójmiasta. Pepsi Music City to nie tylko piaszczysta plaża, kolorowe drinki, klubowa muzyka i strumienie zimnej Pepsi, ale również plażowe hamaki, leżaki, palmy i orzeźwiające sporty wodne – to wszystko tworzy wyjątkowy klimat, którego nie sposób znaleźć na żadnej innej nadmorskiej plaży w Polsce.

Każdego wieczoru na plaży w Pepsi Music City rozkręca się prawdziwa impreza, a na scenie występują młodzi, zdolni artyści. Dominują nowoczesne i popularne rytmy latino, funky oraz hip hop. Nie brakuje również muzyki klubowej. W każdą sobotę Pepsi rozkręca imprezy z muzyką na żywo, na których tłumy młodych ludzi do zabawy porywają popularni DJ’e mixujący przy akompaniamencie żywych instrumentów. Zwieńczeniem weekendowej zabawy w Pepsi Music City jest niedzielny relaks, czyli odpoczynek przy orzeźwiających dźwiękach muzyki plażowej.

Plażowe imprezy to tylko część atrakcji oferowanych przez Pepsi. Miasteczko dostarcza również dawki sportowych emocji. Fani rywalizacji mogą się sprawdzić na trzech boiskach do siatkówki plażowej oraz na boisku do plażowej piłki nożnej. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą również spróbować swoich sił na nartach wodnych oraz wakeboardzie i przeżyć niesamowitą przygodę latając na parasailingu. Ale to jeszcze nie wszystko. W Pepsi Music City można wypożyczyć również skutery wodne i popłynąć w rejs motorówką. Niesamowitych wrażeń dostarczy także ekscytująca przejażdżka na bananie wodnym lub kole holowanym za motorówką. Pepsi Music City jest otwarte codziennie od godziny 10:00 do 22:00. Wstęp jest oczywiście bezpłatny!

Sopockie miasteczko Pepsi jest częścią projektu „Pepsi Orzeźwia Muzykę”, w ramach którego Pepsi rozkręciła już szaloną zabawę na takich imprezach jak: Planeta Born To Party, Eska Rock Summer 2012 oraz Pepsi Rocks, bedącego cyklem koncertów podczas których wystąpiły już takie gwiazdy jak: Maria Peszek, czy zespół Afromental.

„Pepsi Orzeźwia Muzykę” to połączenie wielu gatunków muzycznych – od różnych odmian house i elektro przez klasyczny pop, po ostre rockowe brzmienia. Każdej imprezie towarzyszy szalona zabawa i wielkie emocje. Fanów różnych gatunków muzycznych łączy jednak zamiłowanie do wyjątkowego napoju – podczas imprez orzeźwiają się łykiem Pepsi.

United PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.