Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter marki NWS – Portal PR - 24PR
Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter marki NWS

11.07.2012 Kategoria: Budownictwo. Autor: admin

Firma NWS, wiodący producent narzędzi ręcznych, zaprezentowała swój najnowszy produkt – szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter 3 w 1. Przyrząd ten jest unikalnym, a zarazem bardzo praktycznym połączeniem trzech narzędzi: obcinaczek bocznych, nożyka do zdejmowania izolacji z kabla o dużej średnicy oraz szczypiec do zdejmowania izolacji z kabla o małej średnicy. Dzięki szczypcom MultiCutter istnieje możliwość bardzo szybkiej „obróbki” kabla wielożyłowego za pomocą tylko jednego przyrządu. W ten sposób unikamy kłopotliwego oraz czasochłonnego dobierania kolejnych narzędzi.

MultiCutter marki NWS – narzędzie 3 w 1

Głowica szczypiec MultiCutter wykonana jest z narzędziowej stali chromowo-wanadowej o najwyższych parametrach. Ostrza tnące są dodatkowo indukcyjnie wzmacniane do poziomu 62 HRC. Oferowany typ pokrycia antykorozyjnego to chromowanie. Połączenie szczęk, dzięki niezwykle precyzyjnemu wykonaniu, umożliwia wiele cykli pracy bez widocznych oznak zużycia.

Ergonomia trójskładnikowej rękojeści nie ma sobie równych wśród tego rodzaju przyrządów. Jest ona doskonale ukształtowana, dzięki czemu szczypce MultiCutter marki NWS trzyma się bardzo pewnie w dłoni, a wysiłek towarzyszący pracy jest minimalny. Tworzywo sztuczne zastosowane w rękojeści jest miękkie i elastyczne, a także przyjemne w dotyku. Co warte podkreślenia, tego rodzaju materiał eliminuje poślizg dłoni. Jest on również odporny na oddziaływanie chemiczne oraz mechaniczne. Na powierzchni rękojeści można znaleźć wszelkie istotne informacje, takie jak atesty czy kod kreskowy. Szczypce MultiCutter marki NWS są oferowane zarówno w wersji do pracy pod napięciem 1000V jak i bez takiego zabezpieczenia. Jak wszystkie produkty NWS, tak i MultiCutter charakteryzuje się niezwykłą wprost precyzją wykonania, funkcjonalnością, estetyką oraz trwałością. Dlatego też producent nie waha się udzielać na nie 5-letniej gwarancji.

Wielofunkcyjne szczypce MultiCutter marki NWS to połączenie 3 narzędzi do zdejmowania izolacji z kabli i przewodów w jedno poręczne i zapewniające najwyższy komfort pracy. Nowy produkt po raz kolejny potwierdza pozycję NWS, jako jednego z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw wprowadzających coraz to nowe patenty techniczne oraz udoskonalenia.

Michał Ostrowski, menedżer z firmy Lange Łukaszuk s.j.

fot. Lange Łukaszuk: Multifunkcyjne szczypce do zdejmowania izolacji MultiCutter marki NWS

Dane techniczne szczypiec MultiCutter marki NWS:

Cięcie kabla/drutu

Kabel > Ø 11 mm

Miękki drut > Ø 6 mm

Twardy drut > Ø 2 mm

Ostrza indukcyjnie wzmacniane 62-64 HRC

Odizolowanie kabla

Kable Ø 5-16 mm

3 x 1,5 mm2 > 5 x 1,5 mm2

Odizolowanie przewodu

Przewód > Ø 5 mm

Producent: NWS

Dystrybutor: Lange Łukaszuk, www.langelukaszuk.pl

Firma NWS

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.