Novotel Wrocław – Odkryj go na nowo! – Portal PR - 24PR
Novotel Wrocław – Odkryj go na nowo!

15.07.2012 Kategoria: Podróże i turystyka. Autor: Public Dialog

Tuż przed rozpoczęciem turnieju Euro 2012, Novotel Wrocław zakończył modernizację swoich wnętrz, tak by uczestnicy imprezy mogli w komfortowych warunkach spędzić czas rozgrywek we Wrocławiu.

Hotel zmienił wystrój lobby, restauracji i baru oraz części pokoi, nadając im nowoczesny i funkcjonalny charakter, zgodny z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz.
Goście Novotelu Wrocław z pewnością docenią zmiany jakie przeszedł ten jeden z najbardziej znanych wrocławskich hoteli. Projekt przygotowany przez pracownię architektoniczną Studio Virgo, odmienił powierzchnie ogólnodostępne nie do poznania. Nowoczesna stylistyka, proste, wyraziste formy oraz ciepłe akcenty czerwieni sprawiają, że pomieszczenia dają poczucie komfortu i emanują pozytywną energią. Renowację przeszło także część pokoi. Teraz są one jasne i przestrzenne, z dodatkami w żywych kolorach – zapewnią wszystkim gościom wypoczynek na najwyższym poziomie.

Jednymi z pierwszych gości Novotelu Wrocław mogącymi cieszyć się hotelem po renowacji, byli zagraniczni kibice i dziennikarze, którzy przyjechali do Wrocławia na Mistrzostwa Europy w piłce nożnej. Spali w nim fani czeskiej i greckiej drużyny rozgrywających spotkanie na Stadionie Miejskim. Jednak najliczniejszą i najbardziej kolorową grupę stanowili Rosjanie, którzy z wielkim entuzjazmem kibicowali swoim piłkarzom w hotelowym barze.
Novotel Wrocław został wybudowany w 1974 roku i był jednym z pierwszych powstałych obiektów tej sieci w Polsce. Hotel położony jest 4 km od centrum miasta, w otoczeniu malowniczego ogrodu, który gwarantuje gościom relaks z dala od miejskiego zgiełku. Obiekt posiada 145 komfortowych pokoi z dostępem do Internetu oraz 4 klimatyzowane sale konferencyjne, mogące pomieścić do 300 gości.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.