Nowe narzędzie umożliwiające jeszcze szybszy kontakt na stronie AP Edukacja – Portal PR - 24PR
Nowe narzędzie umożliwiające jeszcze szybszy kontakt na stronie AP Edukacja

09.07.2012 Kategoria: Nauka i edukacja. Autor: AP_Edukacja

Ogólnopolska sieć placówek oświatowych AP Edukacja wprowadza kolejne narzędzie do dostępnych na stronie funkcji umożliwiających kontakt ze szkołą. Dzięki live chatowi można skontaktować się z konsultantem, który szybko i profesjonalnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące szkoły oraz dostępnych kursów i szkoleń.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie narzędzia live chata, ponieważ chcemy, aby nasza szkoła podążała za duchem czasów, w których żyją nasi słuchacze. Obecnie istnieje wiele sposobów skontaktowania się z naszymi oddziałami – nasi słuchacze mogą korzystać z dostępnych adresów mailowych, numerów telefonów, programu Skype czy Gadu Gadu oraz zadawać pytania na naszym forum. Pomimo to uważamy, że narzędzie live chata to jedna z najefektywniejszych i najszybszych metod skontaktowania się z naszą szkołą. Nasz konsultant udziela porad oraz odpowiada na pytania dotyczące kształcenia, dostępnych w naszej ofercie zawodów i kursów oraz informacji o aktualnym cenniku. Dzięki temu nasi słuchacze i każda osoba, która odwiedzi naszą stronę może w łatwy, szybki i przyjemny sposób uzyskać odpowiedź na każde pytanie. – mówi przedstawiciel szkoły Anna Rakus.

AP Edukacja wprowadziła do dostępnych na jej stronie funkcji kolejne narzędzie ułatwiające kontakt z firmą – live chat, który jest obsługiwany przez profesjonalnego konsultanta, który udziela odpowiedzi na pytania dotyczące dostępnej oferty, cennika i wiele innych.

Live chat to kolejna metoda kontaktu, która cieszy się coraz większą popularnością wśród firm. Dzięki temu narzędziu słuchacze AP Edukacja mogą jeszcze szybciej skontaktować się ze szkołą, rozwiązać problemy lub rozwiać swoje wątpliwości.

AP Edukacja ma status szkoły publicznej i kształci w oparciu o programy ministerialne. Z nauki w szkole skorzystało już ponad 156 tys. osób, w 20 placówkach w największych miastach w Polsce.

W ramach AP Edukacja prowadzone są licea ogólnokształcące, gimnazja, szkoły policealne, kursy zawodowe oraz szkolenia dla firm i instytucji.

Więcej informacji na: www.apedukacja.pl
************************************
Więcej informacji udziela:
Anna Rakus
AP Edukacja Sp. z o.o
tel. 042 633 47 51, 633 41 94
a.rakus@apedukacja.pl

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , , , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.