Nowe osoby w hyperCREW – Portal PR - 24PR
Nowe osoby w hyperCREW

13.07.2012 Kategoria: Personalia. Autor: admin

hyperCREW – agencja komunikacji interaktywnej wzmacnia dział client service o nowych account managerów. Do zespołu obsługującego Klientów z branży motoryzacyjnej i finansowej dołączyły Klaudia Abramowicz i Katarzyna Konecka.

Katarzyna Konecka wcześniej pracowała dla PR consultants gdzie zajmowała się obsługą wizerunkową, komunikacyjną i marketingową projektów z branży energetycznej, medycznej, a także nieruchomości komercyjnych. Na swoim koncie zawodowym posiada również doświadczenie dziennikarskie (Polsat – redakcja Wydarzeń) i marketingowe (SkyCash Poland i Lisbon Marriott Hotel).

Klaudia Abramowicz wcześniej pracowała w Gutenberg networks (grupa DDB) obsługując m.in. budżety Tesco i Ruch SA oraz w działach sprzedaży i marketingu firm z branży nieruchomości i budownictwa (HS Development i Layher Sp. z o. o).

hyperCREW

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.