Nowy numer „Dekoratorium” pełen letnich inspiracji – Portal PR - 24PR
Nowy numer „Dekoratorium” pełen letnich inspiracji

03.07.2012 Kategoria: MARKETING, media, Moda. Autor: redpen

Ukazało się nowe, wakacyjne wydanie „Dekoratorium”. W najnowszym numerze pisma znajdziemy pełnię kolorystycznych aranżacji, nawiązujących do najlepszych wakacyjnych inspiracji i bogactwo pomysłów na stworzenie własnego wnętrza. Nie zabraknie również atrakcyjnych konkursów przygotowanych specjalnie dla Czytelników…

Lektura artykułu, w którym psycholog kolorów, dr Marek Borowiński, opowiada o pozytywnej energii płynącej z kolorowych wnętrz, pozwoli nam przenieść się w pełną emocji podróż po świecie barw. Dowiemy się, jak ogromny wpływ na ludzki umysł wywierają kolory i jak mogą one oddziaływać na codzienne życie.

Nowy numer „Dekoratorium” pełen jest nawiązań do okresu letnich wojaży i panującej wówczas pogodnej aury. Wakacyjne podróże to znakomita okazja do podpatrzenia zupełnie nowych inspiracji, z których jak najwięcej chcielibyśmy zachować w pamięci. Letnie wspomnienia z pewnością powrócą, gdy w swoich pomieszczeniach stworzymy aranżacje inspirowane nadmorskim klimatem. W „Dekoratorium” znajdziemy też felieton Angeliki Kucińskiej o kolorach egzotycznego Maroka.

Redakcja przygotowała również dwa konkursy:  „Kolorowy zawrót głowy!” i „Czas na Twój kolor!”. Na uczestników, oprócz atrakcyjnych nagród, czeka jeszcze jedna niespodzianka – zwycięzca drugiego konkursu może stworzyć kolor, który wejdzie do linii kolorystycznej Barw Natury lub Śnieżki Satynowej. Jest o co walczyć!

Zapraszamy do lektury i do eksperymentów z kolorami!

Podobne wpisy:

Tagi: , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.