P.R.E.S.C.O. wybrało InnerValue – Portal PR - 24PR
P.R.E.S.C.O. wybrało InnerValue

05.07.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Spółka doradcza InnerCorp, która prowadzi pod marką InnerValue agencję relacji inwestorskich rozpoczęła współpracę z jedną z wiodących spółek polskiego rynku obrotu wierzytelnościami, P.R.E.S.C.O. To kolejny klient agencji pochodzący z branży finansowej.

W ramach podpisanej umowy agencja będzie wspierała spółkę w obszarach media relations oraz investor relations. InnerValue będzie odpowiadało za kompleksową obsługę z zakresu relacji inwestorskich, w tym za opracowanie strategii komunikacji P.R.E.S.C.O. z inwestorami indywidualnymi i instytucjonalnymi, mediami finansowymi oraz doradztwo w zakresie należytego wypełniania obowiązków informacyjnych. Agencja zajmie się również stworzeniem koncepcji PR eksperckiego dotyczącego rynku obrotu wierzytelnościami. Za realizację projektu odpowiadać będzie Magdalena A. Olczak i Wojciech Iwaniuk.

P.R.E.S.C.O. to jeden z lepiej ocenianych debiutantów, którzy w ciągu ostatnich 12 miesięcy pojawili się na warszawskiej giełdzie. Widać, że nasze doświadczenie i kompetencje w pracy z klientami finansowymi są coraz częściej dostrzegane na rynku – mówi Wojciech Iwaniuk, szef departamentu relacji inwestorskich w InnerValue.

Firma windykacyjna z Piły jest kolejnym, po Marce i Mennicy Wrocławskiej, klientem z branży finansowej, który będzie na stałe współpracował z InnerValue. Agencja chce dalej dynamicznie rozwijać portfolio klientów działających w tej branży.

InnerValue

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.