Pewna Paczka – usługa kurierska dla każdego – Portal PR - 24PR
Pewna Paczka – usługa kurierska dla każdego

24.07.2012 Kategoria: Transport. Autor: K-EX

PewnaPaczka.pl – pod taką nazwą firma kurierska K-EX uruchomiła 23 lipca br. specjalną platformę internetową, umożliwiającą każdemu klientowi szybkie wysłanie przesyłki ekspresowej, do 30 kg wagi.

PewnaPaczka.plto oferta skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych firm. Na rynku usług kurierskich to całkowicie innowacyjne rozwiązanie. Zdecydowana większość przewoźników swoją ofertę kieruje przede wszystkim do firm, przedsiębiorstw i instytucji.

Aby skorzystać z oferty Pewnej Paczki, wystarczy wejść na stronę pewnapaczka.pl, złożyć zlecenie, opłacić usługę, wydrukować list przewozowy i przygotować przesyłkę, a następnie przekazać ją kurierowi. Przesyłka trafi do nadawcy maksymalnie w ciągu dwóch dni roboczych.

– Tworząc system Pewna Paczka postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów indywidualnych – mówi Mariusz Czepiec, dyrektor handlowy K-EX Sp. z o.o. – Pewna Paczka to nowatorskie rozwiązanie, które pozwoli im na pełne korzystanie z oferty kurierskiej, m.in. wysyłanie dokumentów i paczek niestandardowych. Drobnym przedsiębiorcom natomiast oferujemy wyjątkowo prosty system nadawania przesyłek – bez konieczności podpisywania umów i deklarowania ilości wysyłanych paczek. Gwarantujemy wysoką jakość usługi, pełne bezpieczeństwo przesyłek, wygodę i szybkość, a to wszystko w promocyjnej cenie – 12,99 zł netto za standardową przesyłkę – dodaje Mariusz Czepiec.

System Pewna Paczka oparty jest na specjalnej platformie internetowej. Za jej pośrednictwem klient może zamówić kuriera, opłacić przesyłkę, a także śledzić cały proces dostawy. Ma do dyspozycji także dodatkowe możliwości – m.in. tworzenie listy stałych odbiorców.

– Podczas projektowania platformy internetowej dla Pewnej Paczki największy nacisk położyliśmy na łatwość obsługi. Korzystanie z platformy jest intuicyjne,  a sam proces nadania jest całkowicie zautomatyzowany – mówi Sebastian Srebro, pełnomocnik zarządu K-EX ds. rozwoju i administracji systemami informatycznymi.

Biuro Prasowe K-EX

Podobne wpisy:

Tagi: , , , , ,Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.