Rozbłyśnij tego lata z Braun Silk-épil – Portal PR - 24PR
Rozbłyśnij tego lata z Braun Silk-épil

15.07.2012 Kategoria: Moda, uroda. Autor: Partner of Promotion

O tym, że gładkie ciało i wspaniały blask od zawsze idą w parze wie każda kobieta. Depilatory Braun Silk-épil z serii 3, 5 i 7 zapewniają długotrwały efekt gładkiej skóry nawet do 4 tygodni, a dołączona do każdego z depilatorów lśniąca biżuteria Silvexcraft® Design made with Swarovski® Elements doda blasku każdej wakacyjnej kreacji.

Gładka skóra i lśniąca biżuteria to must-have każdego sezonu. Szczególnie latem, kiedy odsłaniamy więcej niż zwykle, sporo uwagi poświęcamy naszemu gładkiemu i lekko muśniętemu słońcem ciału. W wakacyjnych stylizacjach ważne są także dodatki. Lśniące zawieszki na łańcuszku lub kolczyki Silvexcraft® Design made with Swarovski® Elements, są prezentem do depilatorów Braun Silk-épil z serii 3, 5 i 7 doskonale odnajdą się
w połączeniu z aktualnymi letnimi trendami na lato. Możemy zestawić je z krótkimi jeansowymi szortami, białym tank topem i żakietem w klimacie Chanel albo ze skórzaną mini o ciekawej fakturze, prostym topem i beżowymi szpilkami. Z pewnością będziemy wyglądać dobrze, jeśli tylko zadbamy o to, by nasze ciało było gładkie i wypielęgnowane.
Aby dokładna depilacja w upalne dni lata mogła przebiegać szybko i komfortowo, eksperci marki Braun niczym najwięksi projektanci mody stworzyli serię depilatorów Braun Silk-épil. Depilatory zapewnią skuteczną i jednocześnie delikatną depilację na sucho i w wodzie,a unikalny design i wykończenie na pewno sprawią, że obok lśniącej biżuterii Silvexcraft® Design made with Swarovski® Elements będą ozdobą wielu damskich kosmetyczek, zabieranych w wakacyjną podróż.
Najnowsze, wodoodporne i bezprzewodowe depilatory z serii Braun Silk-épil 7 Wet & Dry, przy zakupie, których także otrzymamy lśniącą biżuterię z kryształkami Swarovski® Elements usuną najdrobniejsze i najkrótsze włoski (długości 0,5 mm) na sucho i pod wodą, jednocześnie zapewniając efekt perfekcyjnie gładkiej skóry nawet do 4 tygodni. Depilację w każdych, nawet w wakacyjnych warunkach gwarantują rozwiązania technologiczne, m.in.:
• System Close-Grip to 40 par pęset zaprojektowanych tak, by pozostawać w bliskim kontakcie ze skórą. Pęsety chwytają włoski przy samej skórze, umożliwiając skuteczne usunięcie najmniejszych włosków, nawet tych wielkości ziarnka piasku.

• Ruchoma główka, która wychyla się o 15 stopni w przód i w tył. Dzięki temu lepiej dopasowuje się do kształtów kobiecego ciała, zapewniając większy komfort i pełną dokładność.
• System masujący o wysokiej częstotliwości pomaga zmniejszyć wszelkie odczucie dyskomfortu i stymuluje skórę, dzięki czemu jest ona lepiej przygotowana do depilacji
• 5 różnych nakładek, by zapewnić maksimum skuteczności, dokładności i komfortu. Głowica goląca pozwala na delikatną depilację na sucho. W miejscach szczególnie wrażliwych, jak okolice bikini i pachy, doskonale spisują się dwie nasadki z otworami różnej wielkości i trymer z głowicą golącą. Natomiast ruchoma nasadka EfficiencyPro zapewnia bliski kontakt ze skórą, zawsze przyjmując optymalną pozycję pracy, by skóra była jeszcze gładsza.
• Chusteczki Olay/Olaz do stosowania przed depilacją znajdują się w każdym opakowaniu depilatora Silk-épil 7. Chusteczki zmiękczają i chłodzą skórę. Dzięki temu optymalnie przygotowują ją do depilacji, pomagając w osiągnięciu efektu jedwabiście gładkiej skóry.
Urządzenie posiada ergonomiczny kształt, pasujący do dłoni, co znacznie ułatwia depilację. Ponadto, zastosowano w nim szereg nowoczesnych, dopracowanych detali, takich jak wygodny włącznik, znajdujący się w zasięgu kciuka czy lampka SmartLight, pozwalająca wychwycić trudne do zauważenia włoski.

Promocja, w której kupujący razem z depilatorem Braun Silk-épil z serii 3, 5 lub 7 otrzymują biżuterię Silvexcraft® Design made with Swarovski® Elements trwa od 12.07.12 do 31.08.12 r. lub do wyczerpania produktów premiowych i obejmuje wybrane sklepy. Więcej informacji dostępnych jest na www.braun.com/pl.

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Agencja PR Partner of Promotion
e-mail: p.lubonska@partnersi.com.pl
tel. (22) 858 74 58 wew. 106

Piotr Pogonowski
Agencja PR Partner of Promotion
e-mail: p.pogonowski@partnersi.com.pl
tel. (22) 858 74 58 wew. 106

Podobne wpisy:

Tagi:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.