Specjalna kolekcja Belutti w sieci Vision Express – Portal PR - 24PR
Specjalna kolekcja Belutti w sieci Vision Express

02.07.2012 Kategoria: Moda. Autor: PRowokacja

Marka Belutti wprowadziła specjalną kolekcję klasycznych opraw okularowych dla kobiet i mężczyzn. Znajdują się w niej propozycje dla odważnych – modele w kształcie kocich oczu, ale również klasyki idealne do biura. Wszystkie oprawki łączą w sobie elegancję i komfort. Najnowsze modele z kolekcji Belutti są dostępne w salonach Vision Express.

Nowa kolekcja oprawek korekcyjnych Belutti została stworzona z myślą o wygodzie klientów. Modele zostały wykonane ze stali, metalu oraz acetatu, które zapewniają trwałość, komfort noszenia oraz elegancki wygląd. Bogaty wybór kształtów i kolorów pozwoli każdemu dopasować coś idealnego do swoich potrzeb.

„Specjalna kolekcja Belutti, dostępna w Vision Express, to powrót do klasyki. Oprawki w stonowanych biało-czarnych barwach to eleganckie rozwiązanie pasujące zarówno na biznesowe spotkanie, jak i na wieczorne wyjście. Kolekcja zawiera też modele dla osób, które chcą podążać za najnowszymi trendami. Kocie kształty w delikatnym połączeniu purpury z czernią pozwolą się wyróżnić, ale jednocześnie zapewnią szykowny wizerunek” – mówi Zuzanna Ziętek, stylistka marki Belutti.

Subtelność oprawek z nowej kolekcji Belutti sprawia, że są wygodne w każdej sytuacji.
Oprawki są dostępne sieci salonów Vision Express na terenie Polski. Sugerowana cena oprawek wynosi od 259 do 399 zł. Więcej informacji na stronie: www.belutti.com
* * *
O firmie Belutti
Belutti, marka o włoskich korzeniach, ma w swojej ofercie oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne. Okulary Belutti przeznaczone są dla eleganckich kobiet oraz mężczyzn, którzy lubią skupiać na sobie uwagę otoczenia. Charakteryzuje je modny design, nowoczesne kształty i intrygujące detale zdobiące zauszniki. Duża ilość modeli pozwala każdemu dobrać coś idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb.
Marka Belutti powstała w 1999 roku w małej rodzinnej fabryce okularów we Włoszech, w górskiej miejscowości Belluno.
Okulary i akcesoria optyczne marki Belutti są dostępne w kilkuset renomowanych salonach optycznych oznaczonych symbolem Authorized Belutti Dealer.
Wszystkie produkty tej marki są nadzorowane przez polskie urzędy państwowe, posiadają Deklarację Zgodności, rejestracje w Urzędzie Rejestracji Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Certyfikat Centralnego Instytutu Ochrony Pracy potwierdzający wysoką jakość oferowanego towaru.

www.belutti.com
www.facebook.com/BeluttiEyewear

Kontakt dla mediów:
studio PRowokacja Agencja Public Relations
biuro@studioprowokacja.pl
tel. 42 209 17 45
http://www.studioprowokacja.pl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.