Speedcook – idealny prezent dla Młodej Pary! – Portal PR - 24PR
Speedcook – idealny prezent dla Młodej Pary!

24.07.2012 Kategoria: On i ona. Autor: timessquare

Wiele osób uważa, że prezent ślubny związany jest ściśle z charakterem, w jakim gość pojawia się na ślubie. Jeżeli zostaliśmy zaproszeni jako znajomi, wystarczy, że podarujemy parze młodej komplet pościeli bądź zastawę ślubną. Jeśli jednak zostaliśmy zaproszeni jako świadkowie bądź jesteśmy bliską rodziną, wypada podarować młodym prezent, który   nie  tylko jest funkcjonalny i przydatny w codziennym życiu, ale także odznacza się wysoką jakością.

Co wybrać na prezent dla młodych?

Prezent zależy również od upodobań pary młodej, jednak są przedmioty, które dzięki swojemu praktycznemu zastosowaniu przydadzą się zawsze. Większość młodych par rozpoczyna właśnie wspólne życie, często nie mieszkały ze sobą przed ślubem i nie posiadają wielu rzeczy niezbędnych do wyposażenia mieszkania. Właśnie dlatego pewnym prezentem, który można podarować młodej parze w prezencie ślubnym jest wielofunkcyjne urządzenie kuchenne Speedcook. Zaskocz swoich bliskich w tym dniu, podaruj im coś niezastąpionego w każdej kuchni, zwłaszcza młodego małżeństwa, w których życie wkradnie się wiele zmian – począwszy od urządzania mieszkania po narodziny dziecka.  Speedcook sprawi, że przygotowanie codziennych posiłków stanie się przyjemnością. To urządzenie, które swoją wielofunkcyjnością zaskoczy niejednego – gotuje (także na parze), mieli oraz posiada elektroniczną książkę kucharską. Nie posiada wielu niepotrzebnych części i nakładek, jak inne konkurencyjne urządzenia na rynku, dzięki czemu w kuchni zajmuje mniej miejsca.
Urządzenie wielofunkcyjne Speedcook może kupić kilka osób jako wspólny prezent, który przez wiele lat będzie służył nowej rodzinie.

Krótka historia Speedcooka

Speedcook jest rewolucyjnym robotem kuchennym, sprawia, że każda minuta spędzona w kuchni to czysta przyjemność. Posiada wszystkie atuty standardowego robota kuchennego, a ponadto także wiele dodatkowych funkcji. Umożliwia przygotowanie dania na parze, zmielenie mięsa bądź przygotowanie ciasta na naleśniki w jedyne 30sekund. Dzięki Speedcookowi przygotowanie codziennych posiłków staje się  przyjemnością, a w dodatku jest szybkie. Speedcook jest dobry, bo polski!

http://speedcook.pl/

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.