Szersza współpraca Suzuki Motor Poland i Japan Motors z TS Podbeskidzie – Portal PR - 24PR
Szersza współpraca Suzuki Motor Poland i Japan Motors z TS Podbeskidzie

16.07.2012 Kategoria: MOTO, sponsoring. Autor: admin

Suzuki Motor Poland i Japan Motors przedłużyły i rozszerzyły umowę partnerską z TS Podbeskidzie. Liczba samochodów, jakie klub będzie użytkował w tym sezonie, wzrosła z pięciu do ośmiu. Wszystkie przekazane auta to rynkowy przebój Suzuki – model SX4 w wersji Comfort z benzynowym silnikiem 1,5 litra. Japan Motors zapewni też pełną obsługą posprzedażną samochodów.

„Jeśli obie strony są ze współpracy zadowolone, to dlaczego jej nie rozwijać?” zapytał retorycznie podczas przekazania samochodów Bogdan Leśniak, dyrektor bielskiego oddziału Japan Motors, przyznając, że firma zyskuje wizerunkowo i ma przyjemność wspierania tak lubianego w regionie klubu.

Do zasadności rozszerzenia umowy jest przekonany również Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland, który stwierdził, że piłkarze są dobrymi ambasadorami marki i filozofii – „Way of life!”. „Ponadto Suzuki chce być tam, gdzie pozytywne emocje wyzwalają się w kulturalny sposób, jak wśród kibiców TS Podbeskidzie, którzy wraz z drużyną zdobyli statuetkę fair play T-Mobile Ekstraklasy za sezon 2011/2012” – powiedział dyrektor Jędrzejewski.

Bezpośrednio po przekazaniu samochodów, czterech piłkarzy klubu pojechało nowymi autami na spotkania z kibicami w czterech miastach regionu. „Od razu mamy przykład, jak współpraca pomaga nam w codziennej pracy i zacieśnianiu więzi z kibicami w różnych ośrodkach” – podsumował Marek Glogaza, Prezes Zarządu TS Podbeskidzie SA.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.