Telefony Konftel do konferencji internetowych – Portal PR - 24PR
Telefony Konftel do konferencji internetowych

18.07.2012 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: Prestige PR

Biznes przeniósł się do przestrzeni wirtualnej. Rozwój komunikacji internetowej postępuje w zawrotnym tempie. Tradycyjne spotkania zastępują konferencje prowadzone w sieci. Na delegacje nikt nie ma już czasu. Połączenia internetowe umożliwiają błyskawiczny kontakt z wieloma osobami jednocześnie, pozwalając stale kontrolować sytuację. Konferencje on-line otworzyły nowy rozdział komunikacji w biznesie. Nie ma już potrzeby pokonywania setek kilometrów, a redukcja wydatków na wyjazdy służbowe pozwala firmom ograniczyć koszty.

Producenci rozwiązań do komunikacji, dostrzegając rosnącą mobilność środowiska biznesu i ewolucje sposobu komunikowania się w nim, wprowadzają na rynek coraz ciekawsze rozwiązania pozwalające na utrzymywanie łączności w dowolnym miejscu. Tradycyjne telefony stacjonarne masowo zastępowane są w firmach urządzeniami bezprzewodowymi stwarzającymi możliwość prowadzenia konferencji przez internet.

Telefony konferencyjne firmy Konftel zapewniają wykonywanie połączeń zarówno do sieci telefonicznych (stacjonarnych i GSM), jak i możliwość łączenia się przez internet. Rozwiązania z serii Konftel 300, stworzone przez szwedzkiego producenta specjalnie do komunikacji mobilnej, dostępne są już na naszym rynku w dystrybucji firmy KONTEL-TELECOM, przedstawiciela tej marki w Polsce.

Niedawno Konftel wprowadził do sprzedaży pierwszy na świecie telefon konferencyjny na kartę GSM. Model Konftel 300M, podobnie jak Konftel 300 i Konftel 300W, przekazuje imponujący, szerokopasmowy dźwięk, wykorzystując autorską technologię OmniSound 2.0. Świetna jakość audio wpływa na zwiększenie efektywności konferencji prowadzonych przy użyciu tych urządzeń.

Telefon Konftel 300M sprawdza się tam, gdzie potrzeba elastyczności w komunikacji. Dzięki niemu można rozmawiać zarówno przez internet (Unified Communications), albo łączyć się z abonamentami sieci stacjonarnej i GSM oraz przełączać się między nimi. Do rozmów przez internet potrzebny jest tylko komputer, telefon Konftel i oprogramowanie, które można dostać także bezpłatnie.

Seria Konftel 300 umożliwia nagrywanie rozmów na kartach pamięci SD, obsługuje wiadomości tekstowe, a dzięki funkcji tzw. Asystenta Konferencji pomaga szybko i wygodnie połączyć się ze stałą grupą  rozmówców.

Co ważne, adaptacja w firmie tego skutecznego narzędzia do komunikacji jest niezwykle prosta i niedroga. Telefony Konftel znakomicie integrują się z systemami, które funkcjonują już w firmach.

CENY

Konftel 300M – bezprzewodowy telefon konferencyjny GSM/3G – cena netto 1149 EUR

Konftel 300 IP – telefon konferencyjny VoIP,SIP, PoE, CLIP – cena netto 879 EUR

Konftel 300 – telefon konferencyjny – linia analogowa/VoIP/GSM – cena netto 679 EUR

Konftel 300W – bezprzewodowy telefon konferencyjny DECT/GAP – cena netto 699 EUR

Więcej na www.konftel.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.