Telemarketer Roku 2012 wybrany – Portal PR - 24PR
Telemarketer Roku 2012 wybrany

02.07.2012 Kategoria: Telekomunikacja. Autor: Prestige PR

To już czwarta edycja konkursu na najlepszego Telemarketera Roku organizowana przez grupę Call Center przy Stowarzyszeniu Marketingu Bezpośredniego, której celem jest promocja zawodu konsultanta telefonicznego. We wtorek, 26 czerwca podczas gali Golden Arrow nastąpi podsumowanie konkursu i ogłoszenie tegorocznych laureatów. Zwycięzców poznamy podczas uroczystości w Teatrze&Clubie Capitol w Warszawie. Po raz kolejny sponsorem nagród we wszystkich sześciu kategoriach w konkursie Telemarketer Roku 2012 został KONTEL-TELECOM wraz z firmą Plantronics.

Fundator nagród wraz ze światowym liderem w produkcji słuchawek do komunikacji, firmą Plantronics wyznacza najwyższe standardy jakości dźwięku i niezawodności, podnosząc jednocześnie standardy obsługi klienta w Contact Center i telemarketingu. Od ponad 25 lat KONTEL-TELECOM jest wiodącym polskim importerem i dystrybutorem profesjonalnych słuchawek nagłownych do biur i Call Center marki Platronics oraz rozwiązań telekomunikacyjnych i terminali końcowych firm Huawei, Sagemcom, Ascom, Konftel, Innovaphone, Yealink, RTX, ITS, NET.

W tym roku telemarketerzy rywalizowali m.in. w takich kategoriach jak: sprzedaż inbound, sprzedaż outbound, obsługa  klienta, help desk, czy windykacja. W ramach konkursu po raz pierwszy promowany jest w tym roku nie tylko zawód konsultanta telefonicznego, ale również wewnętrzne i usługowe projekty przeprowadzone przez Call Center. W związku z tym ustanowiona została nagroda specjalna – Złota Słuchawka 2012, która zostanie przyznana projektowi, który najlepiej wspiera biznes przedsiębiorstwa przy wykorzystaniu telefonu.

Golden Arrow to największe wydarzenie w branży Marketingu Bezpośredniego. Od 2006 roku w spotkaniach biorą udział przedstawiciele firm i ludzie związani ze światem call center, marketingu, reklamy i mediów w Polsce.

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.