Zimowe latawce – nowa kolekcja Joannahorodyńskagatta – Portal PR - 24PR
Zimowe latawce – nowa kolekcja Joannahorodyńskagatta

10.07.2012 Kategoria: Moda. Autor: admin

Nowa kolekcja Joannahorodyńskagatta – Zimowe latawce – bazuje na połączeniu dwóch, różnych stylów: klasycznej, brytyjskiej, nieco epokowej elegancji ze sportowym charakterem dzianiny. Propozycje od Joanny Horodyńskiej to miękkie, otulające materiały oraz odważne, zdecydowane dodatki. Tej jesieni i zimy królować będą luksusowe akcenty i intensywne kolory w najmodniejszym wydaniu.

Zimowe latawce to najnowsza kolekcja Joanny Horodyńskiej dla Gatty, w której króluje dzianina o klasycznym wzorze jodełki. Zestawiona jest najczęściej z jedną przestrzenią koloru, bądź sportowymi detalami, jak paski czy lampasy. Kontrast w kolekcji podkreślają laserowe przecięcia dwóch intensywnych barw: bordo i pomarańczy. Kolor ma tu bowiem kluczowe znaczenie. Momentami wyłania się spod warstw tkaniny, jakby chciał o sobie przypomnieć.

„Najnowsza kolekcja Joanny Horodyńskiej to wielki ukłon w stronę klasyki, a jednocześnie pochwała dla luksusowych akcentów i kobiecych detali. Kolekcja Zimowe Latawce jest z jednej strony lekka i subtelna, z drugiej odważna i zdecydowana. Z pewnością każda kobieta odkryje w kolekcji modele lub dodatki stworzone dla siebie” – powiedziała Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

Modna klasyka i niezbędne dodatki

W propozycjach Joanny Horodyńskiej dla Gatty zastosowana została bardzo cenna zasada modelowania figury przez strój. Ołówkowe, profilowane spódnice czy dwukolorowe legginsy optycznie wysmuklają i wydłużają sylwetkę. W kolekcji pojawiają się również klasyczne sukienki rodem z lat 40., które pozwalają na własną inwencję twórczą podczas noszenia. W nowej odsłonie Joannahorodyńskagatta obecne są też dzianinowe i futrzane kominy oraz szale, tym razem jednak zapinane na duże agrafki, nadające całości klimat vintage.

Nowości i błyszczące akcesoria

Zupełnie nową propozycją są kamizelki, które wywodzą się ze sportowego trendu. Zostały uzupełnione ekologicznym futrem i bardzo modną dzianiną. Nowością są również akcesoria: dzianinowe oraz cekinowe paski z kokardami. Joanna Horodyńska proponuje total look, dlatego w kolekcji znajdziemy także torby – klasyczną kopertówkę z elementami dzianiny oraz dużą miejską torbę wykonaną ze skóry.

Intensywne kolory i miękkie tkaniny

W kolekcji Joannahorodyńskagatta obecna jest szarość, beż oraz czerń, a także intensywne odcienie bordo i pomarańczy. Wśród wykorzystanych materiałów występuje zarówno tkanina, miękka dzianina, szlachetne połączenie wełny z elementami cekinów, ekologiczne futro i skóra. Wszystko to nadaje kolekcji luksusu i kobiecości.

Nowa odsłona Joannahorodyńskagatta będzie dostępna w wybranych salonach firmowych Gatty na początku września 2012 roku.

Dodatkowe informacje:

Firma FERAX

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.