Dobry design i muzyka na Sopot Top of the Top Festival 2012 – Portal PR - 24PR
Dobry design i muzyka na Sopot Top of the Top Festival 2012

24.08.2012 Kategoria: Rozrywka. Autor: admin

Połączenie odpowiednio dobranej kampanii marketingowej w przestrzeni publicznej z dobrą muzyką można śmiało porównać do francuskiej kuchni, gdzie dobranie wina do sera wymaga wyrafinowanego smaku oraz perfekcyjnego opanowania sztuki kulinarnej. Eksperci od designu i wygody – marki Etap Sofa oraz HF Helvetia Furniture – już po raz drugi wystąpią podczas festiwalu w Sopocie.

Festiwalowe strefy VIP, Press Room a także garderoby artystów zostały wyposażone w meble z kolekcji wypoczynkowych znanych marek tapicerskich. W przeciwieństwie do występujących w Operze Leśnej w Sopocie, eksperci od designu i wygody nie mają tremy. Sofy i narożniki zarówno Etap Sofa jak i HF Helvetia Furniture to stali bywalcy prestiżowych wydarzeń sportowych oraz kulturalnych.

Top of the Top Festival to kontynuacja dotychczasowych działań marketingowych Grupy IMS. Niestandardowe realizacje w specjalnych strefach wypoczynku wpisane są w przyjętą kampanię marketingową firmy. Izabela Lipińska, Marketing Manager Grupy IMS, właściciela obydwu marek meblarskich, zapowiada kolejny ich występ w Sopocie: Wydarzenia tego typu pozwalają nam być blisko naszych potencjalnym klientów. Budujemy świadomość marki wśród ich uczestników, nawiązując bardzo przyjemne oraz komfortowe relacje i interakcje z otoczeniem.

Kolekcje zaprojektowane zgodnie z najnowszymi tendencjami we wzornictwie użytkowym, łączą się ze sprawdzonymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. A nawet… dźwiękowymi. Dlatego udział w Top of the Top to nie przypadek. Z głośników w narożnikach Etap Sofa płynie najprawdziwsza muzyka.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.