Gra w kolory: bordo i pomarańcz w kolekcji Joannahorodyńskagatta – Portal PR - 24PR
Gra w kolory: bordo i pomarańcz w kolekcji Joannahorodyńskagatta

14.08.2012 Kategoria: Moda. Autor: admin

Świat ma już dość brązów, jest zmęczony czernią, nudzi go butelkowa zieleń. Potrzebuje wstrząsu radości i zastrzyku energii. Dlatego kolorem roku 2012 Pantone wybrał soczystą pomarańcz. Tak jak króluje ona na wybiegach u Prady, Jil Sander czy Tommy’iego Hilfigare’a, tak samo w towarzystwie mocnego bordo robi furorę w nowej kolekcji Joanny Horodyńskiej dla Gatty.

Bordo w modzie jest od zawsze: to kolor wyrazisty, ale szlachetny, trochę nobliwy. Pomarańczowy, choć wcześniej pojawiał się w kolekcjach Versace czy Hermesa, dopiero w latach 90. zaczął zyskiwać coraz większą popularność. Tak, by wreszcie w 2012 stać się kolorem roku. Zestawienie tych dwóch barw to połączenie łagodności z energią, klasyki z szaleństwem. Joanna Horodyńska, która szuka w modzie zaskakujących rozwiązań w swojej nowej kolekcji dla marki Gatta postawiła właśnie na te dwa kolory. Idealnym tłem dla nich okazuje się być elegancki wzór jodełki, głęboka czerń i proste fasony.

Pomarańcz i bordo, mimo że w propozycjach od Joannahorodyńskagatta pojawiają się głównie jako elementy, z pewnością są najmocniejszymi kolorami całej kolekcji. Przyciągają wzrok, skupiają uwagę. Ożywiają i nadają charakter. Chociaż Polki jesienią i zimą uwielbiają otulać się szarością lub czernią, chcemy im pokazać, że te kolory nie muszą być nudne. Szalone akcenty mogą zmienić cały look– mówi Małgorzata Barton, Szef Marketingu Gatta.

W kolekcji Joannahorodyńskagatta pojawia się miękki, dzianinowy komplet, w którym z czernią kontrastują dwa kolorowe pasy. Dostępna jest także prosta sukienka w jodełkę, odcięta pod biustem połączeniem pomarańczu z bordo. Joanna Horodyńska na jesień i zimę 2012/2013 proponuje bardzo modne „dresowe” spodnie z kolorowym lampasem, które idealnie sprawdzą się również do eleganckich szpilek. W kolekcji Joannahorodyńskagatta uwagę zwraca dzianinowa sukienka, której pomarańczowe poły przywodzą na myśl ogniste płomienie. Bordo pojawia się także w dodatkach: zakolanówkach, skórzanej kopertówce i dużej miejskiej torbie. Te dwa kolory z pewnością są kluczowe dla całej kolekcji.

Modele z nowej kolekcji Joannahorodyńskagatta będą dostępne w wybranych salonach firmowych Gatty na początku września 2012 roku.

38PR

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.