Modem ZTE MF195 w standardzie HSPA+ – Portal PR - 24PR
Modem ZTE MF195 w standardzie HSPA+

09.08.2012 Kategoria: Technologie. Autor: admin

Firma ZTE, globalny producent i dostawca nowoczesnych rozwiązań dla firm telekomunikacyjnych, przedstawia nowy modem MF195, pracujący w standardzie HSPA+, co przekłada się na optymalne osiągi w zakresie pobierania (do 21Mbps) oraz wysyłania (5,76Mbps) danych. Urządzenie znajduje się w ofercie T-Mobile.

ZTE MF195 to modem typu plug and play, co oznacza, że wystarczy podłączyć go do gniazda USB notebooka lub komputera stacjonarnego, aby rozpoczął się proces instalacji sterowników i oprogramowania Internet Manager. Po chwili można już korzystać z szybkiego połączenia internetowego, którego maksymalne wartości to odpowiednio: 21Mbps / upload i 5,76Mbps / download. O stanie połączenia informuje dioda znajdująca się na obudowie urządzenia. Modem MF195 może też służyć jako pendrive, gdyż producent wyposażył go w slot na kartę microSD. Obsługiwane są karty aż do 32GB pojemności. Model MF195 posiada wbudowane gniazdo służące do zainstalowania zewnętrznej anteny, dzięki czemu na mniej zurbanizowanych obszarach mogłaby ona spełniać rolę wzmacniacza sygnału.

Opływowy kształt modemu oraz niewielkie wymiary sprawiają, że można go nosić w kieszeni marynarki lub kieszonce aktówki. W każdej chwili można sięgnąć po niego i zapewnić stabilny dostęp do internetu, ciesząc się szybkim transferem. Przydatna nakładka chroni wrażliwy wtyk modemu przed uszkodzeniem oraz kurzem. Modem dostępny jest u operatora sieci T-Mobile w ofercie za złotówkę.

ZTE

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.