Partner of Promotion zaprasza na Malediwy – Portal PR - 24PR
Partner of Promotion zaprasza na Malediwy

10.08.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Agencja Partner of Promotion rozpoczęła kolejny projekt realizowany w ramach w ramach swojej własnej sieci – CEEPR-net (Central Eastern Europe Public Relations Network). Kampania realizowana na zlecenie Narodowego Biura Turystyki Malediwów zostanie przeprowadzona w Polsce i na Ukrainie. Partner of Promotion zorganizuje roadshow dla przedstawicieli branży turystycznej połączony z indywidualnymi spotkaniami biznesowymi w Warszawie i Kijowie oraz działaniami PR.

Narodowe Biuro Turystyki Malediwów jest instytucją odpowiedzialną za działania, które budują wizerunku tych wysp, jako najbardziej pożądanego kierunku turystycznego spośród wysp świata. Misją organizacji jest propagowanie jakości i trwałego wzrostu w lokalnej branży turystycznej, dających korzyści ekonomiczne, społeczne i kulturowe.

Spośród nadesłanych ofert Narodowe Biuro Turystyki Malediwów wyłoniło propozycję Partner of Promotion, doceniając profesjonalizm i bogate doświadczenie w organizacji podobnych przedsięwzięć.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.