Rebranding miesięcznika Młody Technik – Portal PR - 24PR
Rebranding miesięcznika Młody Technik

22.08.2012 Kategoria: media. Autor: admin

Miesięcznik Młody Technik od wrześniowego wydania, które ukaże się 23 sierpnia br., będzie mieć zmienioną okładkę, layout, poszerzoną tematykę artykułów i podwójny tytuł – stary Młody Technik i nowy m.technik, który można odczytywać jako skrót od Młodego Technika skojarzony z rozwijającą się gwałtownie cywilizacją mobilną. Oba tytuły będą używane równolegle, przy czym podstawowy jest nadal tytuł Młody Technik.

Gruntownie odnowiono profil tematyczny Młodego Technika. Skierowano uwagę na najnowsze technologie, w szczególności technologie mobilne. Nowa szata graficzna oraz większy zakres tematyki związanej z najnowszymi technologiami ma znacząco powiększyć grupę docelową. W odświeżonym Młodym Techniku prezentowanych będzie również więcej zdjęć i infografik.

Młody Technik to legenda polskiego rynku wydawniczego. Nawet Ci, którzy nie interesują się naukami ścisłymi wiedzą o jego istnieniu. Niełatwo jest zmierzyć się ze zmianami w tytule wydawanym od 80 lat, jednak to właśnie popularność, jaką nieustannie cieszy się MT oraz fakt, że pismo przez wszystkie lata podążało z duchem czasu, obligowały nas do dokonania kompleksowych zmian– mówi Wojciech Marciniak, Product Manager wydawnictwa AVT.

Na nowe otwarcie całkowicie odmienionego Młodego Technika wydawnictwo oferuje czytelnikom darmową prenumeratę dwóch kolejnych wydań miesięcznika.

Miesięcznik Młody Technik ukazuje się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokich rzesz odbiorców. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie. Tytuł prezentuje rubryki edukacyjne, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Hobby, Historia odkryć i wynalazków.

Młody Technik jest pismem o największej prenumeracie szkolnej – trafia do bibliotek ponad 8.500 szkół w ramach prenumeraty wspieranej przez Ministerstwo Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Tytuł ukazuje się nakładem wydawnictwa AVT Korporacja.

Nakład: 40.000 egzemplarzy

Cena: 9,90

Objętość: 100 stron

Redaktor naczelny: Wiesław Marciniak

Wydawnictwo AVT- Korporacja Sp. z o. o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.