Tajski specjał – Ryż Jaśminowy marki Britta – Portal PR - 24PR
Tajski specjał – Ryż Jaśminowy marki Britta

24.08.2012 Kategoria: FMCG, Kulinaria. Autor: Sylwia Kochel

Marka Britta oferuje konsumentom oryginalny Ryż Jaśminowy, który zachwyca delikatnym smakiem i wypełniającym kuchnię zapachem kwiatów jaśminu. Produkt idealnie sprawdzi się jako składnik tradycyjnych tajskich dań, jak również potraw z innych regionów świata.

Ryż Jaśminowy wywodzi się z malowniczych rejonów Tajlandii, ale ceniony jest w całej Azji, Ameryki Północnej i Południowej oraz Europie. Nazwę zawdzięcza słodkiemu zapachowi kwiatów jaśminu, który jest uwalniany podczas gotowania.

Ryż Jaśminowy marki Britta charakteryzują smukłe, połyskujące, śnieżnobiałe ziarna. Jego jaśminowa woń jest wyczuwalna w ziarnie, a pełny aromat uwalnia się w trakcie gotowania. Po ugotowaniu jest lekki, sypki i nigdy się nie skleja.

Dzięki wyjątkowemu aromatowi Ryż Jaśminowy doskonale współgra z wieloma potrawami. Harmonizuje z pikantnymi daniami, łagodząc ich ostrość i wnosząc delikatność. Wzbogaca smak posiłków przyrządzanych na słodko i nadaje im orientalnego charakteru. Ryż Jaśminowy marki Britta idealnie komponuje się z owocami morza, drobiem, dziczyzną  i orzechami.

Ryż Jaśminowy jest specjalnością kuchni tajskiej. Doskonale komponuje się z jej tradycyjnymi składnikami takimi jak: mleczkiem kokosowym, trawą cytrynową, pędami bambusa, limonką, przyprawami: chilli, galandalem, imbirem, kardamonem. Ryż Jaśminowy marki Britta idealnie sprawdzi się również jako składnik potraw z innych regionów kuli ziemskiej.

Producent: Sawex Foods Sp. z o.o.
Produkt: Ryż Jaśminowy
Gramatura: 4 x 100g
Cena: 6,60pln

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.