Zmiany w Zarządzie ŠKODY – Portal PR - 24PR
Zmiany w Zarządzie ŠKODY

30.08.2012 Kategoria: Personalia. Autor: admin

W ramach niedawno ustalonych, szerokich modyfikacji personalnych w Volkswagen Group,przeprowadzone zostaną również zmiany w Zarządzie marki ŠKODA.
Od 1 września 2012 roku dr Frank Welsch przejmie odpowiedzialność za dział Rozwoju Technicznego na poziomie Zarządu. Obecnie sprawuje on rolę kierownika działu Rozwoju Nadwozia w Volkswagenie. Dr Welsch zastępować będzie Eckharda Scholza, który został awansowany na stanowisko Przewodniczącego Zarządu Pojazdów Użytkowych Volkswagena w Hanowerze.

Kolejne zmiany kierownicze dotyczą działu Sprzedaży i Marketingu. Również z dniem 1 września 2012 roku na jego czele stanie Werner Eichhorn, który był dotychczas członkiem Rady Administracyjnej marki ŠKODA. Zajmie on miejsce Jürgena Stackmanna, który zostanie przeniesiony do Centrali w Wolfsburgu, jako szef działu Marketingu dla Volkswagen Group oraz marki Volkswagen.

Winfried Vahland, Prezes ŠKODY, podziękował odchodzącym członkom Zarządu za ich niezwykły wkład w sukcesy Spółki: „Eckhard Scholz i Jürgen Stackmann są nieodłącznie powiązani ze Strategią Wzrostu dla marki ŠKODA. Skuteczne rozszerzanie palety modeli oraz wzmacnianie działań sprzedażowych, to dwa podstawowe filary strategii ŠKODY na przyszłość. Będziemy zdecydowanie dalej podążać w tym kierunku z pomocą Wernera Eichhorna oraz Franka Welscha.”

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.