Euro RSCG Worldwide ogłasza nowy zespół zarządzający w Polsce – Portal PR - 24PR
Euro RSCG Worldwide ogłasza nowy zespół zarządzający w Polsce

11.09.2012 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Antoine Kolendowski promowany na stanowisko Chief Executive Officer i Katarzyna Przewuska na stanowisko Chief Operating Officer grupy Euro RSCG Poland. Wojciech Borowski opuszcza firmę, aby podjąć się nowego projektu.

Euro RSCG Worldwide poinformowało dziś o nominowaniu nowego zespołu zarządzającego grupą Euro RSCG Poland. Antoine Kolendowski, obecnie dyrektor zarządzający Euro RSCG 4D, awansuje na stanowisko Chief Executive Officer, a Katarzyna Przewuska, obecnie dyrektor zarządzająca Euro RSCG Sensors, na stanowisko Chief Operating Officer. Zespół zarządzający tworzą wraz z Jackiem Szuleckim, Chief Creative Officer, i Tomaszem Zakrzewskim, Chief Financial Officer.

Obecny CEO grupy Euro RSCG Poland Wojciech Borowski zdecydował o podjęciu się nowego projektu z końcem września br. Ogłoszenie nominacji nowego zespołu wyprzedza komunikację globalnego rebrandingu Euro RSCG Worldwide na Havas Worldwide zaplanowanego na koniec tego miesiąca.

Pragnę podziękować Wojciechowi za jego wkład w sukces grupy Euro RSCG Poland w minionych latach i życzyć wszystkiego najlepszego w nowym przedsięwzięciu − powiedział Gilles Bérouard, Managing Director Europe, Chief Executive Officer Eastern Europe.

Lata, które spędziłem w grupie Euro RSCG Poland, to wspaniałe doświadczenie zawodowe. Dziś zarówno przede mną, jak i Euro RSCG Worldwide w Polsce otwiera się nowa perspektywa, co czyni czas mojej decyzji odpowiednim − powiedział Borowski.

Nowy zespół zarządzający przejmuje odpowiedzialność za zaplanowanie przyszłej architektury organizacji i skoncentrowanie na potrzebach komunikacyjnych marek. Ma to na celu dostarczanie klientom najbardziej zintegrowanej oferty na rynku i propozycji skutecznych rozwiązań najwyższej jakości.

− Cieszę się, że możemy przekazać zarządzanie naszą grupą osobom, które odegrały ważną rolę w budowaniu sukcesu Euro RSCG Worldwide w Polsce w minionych latach i z którymi blisko współpracuję. Antoine i Katarzyna świetnie się odnajdują w świecie zintegrowanej komunikacji − powiedział Bérouard.

− Z entuzjazmem podejmujemy się poprowadzenia czołowej grupy komunikacyjnej w Polsce, tym bardziej, że jesteśmy z nią związani od 10 lat. Wielokrotnie współpracowaliśmy na rzecz dostarczania naszym klientom kreatywnych rozwiązań komunikacyjnych łączących reklamę, public relations, marketing services i digital. Ten model działania chcemy rozwijać w przyszłości −  powiedzieli Kolendowski i Przewuska.

Zmiany na poziomie kierownictwa grupy Euro RSCG Poland wchodzą w życie z dniem 24 września br.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.