Kasy Stefczyka spełniają marzenia – nowa kampania reklamowa – Portal PR - 24PR
Kasy Stefczyka spełniają marzenia – nowa kampania reklamowa

06.09.2012 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Rozpoczęła się kampania reklamowa Kas Stefczyka pod hasłem „Plany. Marzenia. Pożyczka!” z udziałem Artura Żmijewskiego. Aktor w malowniczej scenerii Zamościa zachęca do wzięcia pożyczki w Kasach Stefczyka. Autorem kampanii jest agencja reklamowa Apella.

Nowa kampania reklamowa Kas Stefczyka promująca ofertę pożyczkową wystartowała

3 września i potrwa do końca listopada br. Na potrzeby akcji promocyjnej powstały 30 i 15-sekundowe spoty telewizyjne, które emitowane będą do 30 września na antenie takich stacji, jak TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Seriale, Polsat, Polsat Sport, Polsat Cafe, Polsat News, TV4, Polsat2, Pakiet stacji AT MEDIA. Z kolei radio RMF FM, RMF Classic i RMF MAXXX emitować będzie spoty radiowe do 21 października.

Wraz z kampanią telewizyjno-radiową rozpoczęła się kampania prasowa w prasie opiniotwórczej (Uważam Rze) i w dziennikach ogólnopolskich (m.in. Dziennik Gazeta Prawna, Fakt, Super Express, Przegląd Sportowy, Sport). Równolegle prowadzone są ogólnopolskie działania outdoorowe oraz akcja bannerowa na stronach internetowych poszczególnych Kas zrzeszonych grupy SKOK. Dodatkowo kampania promocyjna widoczna jest w placówkach Kas Stefczyka w postaci m.in. folii OWV na zewnątrz oddziałów.

Koncepcja i wykonanie przekazu promocyjnego, scenariusz spotów TV, kreacja i realizacja spotów radiowych, przygotowanie materiałów graficznych, biuletynów, billboardów, folii OWV, ulotek, reklam prasowych i internetowych – Apella.

Zakup mediów – dom mediowy Apelli.

Produkcja spotów – Ursa Major Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.