Katarzyna Szymańska nową General Manager andel’s Hotel Cracow – Portal PR - 24PR
Katarzyna Szymańska nową General Manager andel’s Hotel Cracow

06.09.2012 Kategoria: Personalia. Autor: admin

4-gwiazdkowy andel’s Hotel Cracow ma nową General Manager. Od sierpnia 2012 r. Katarzyna Szymańska zarządza najmodniejszym i jednym z najlepszych hoteli w Polsce. Nowa dyrektor związana jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej, a w hotelach sieci Vienna International pracuje od 2009 r.

andel’s Hotel Cracow wkracza w swoje nowe 5-lecie z nową General Manager Katarzyną Szymańską. Nowa dyrektor ma ambitne plany. Chce utrzymać wysoki standard usług i wizerunek pierwszego design hotelu w Polsce. „Jestem niezwykle szczęśliwa, że będę mogła zarządzać jednym z najmodniejszych hoteli w Polsce. Muszę jednak przyznać, że jest to dla mnie duże wyzwanie. Moim celem jest, aby wszyscy nasi goście postrzegali andel’s Cracow jako najlepszy hotel w Polsce, podobnie jak internauci na portalach TripAdvisor, Expedia czy Zoover.” Szymańska planuje poszerzać ofertę hotelu o nowe usługi i wprowadzać dodatkowe udogodnienia, aby osiągnąć ten cel. „Chciałabym, aby Restauracja Delight i Oscar’s Bar stały się modne i popularne nie tylko wśród turystów, ale również mieszkańców Krakowa.” – dodaje.

Hotelarstwo od pierwszego wejrzenia

Katarzyna Szymańska związana jest z branżą hotelarską od początku swojej kariery zawodowej. Swoją pasję do hotelarstwa bardzo szybko postanowiła rozwijać w Wyższej Szkole Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Skończyła również socjologię zachowań ludzkich na Uniwersytecie Szczecińskim. Od tego czasu konsekwentnie rozwija swoje umiejętności managerskie w branży. W 2003 r. po opuszczeniu stanowiska kierownika recepcji w Qubus Hotel w Zielonej Górze, została dyrektorem hotelu tej marki w Wałbrzychu, a po 3 latach w Łodzi. W 2009 r. objęła obowiązki Resident Managera w 4-gwiazdkowym design hotelu andel’s Łódź, należącym do sieci Vienna International Hotels & Resorts. Katarzyna Szymańska czas wolny spędza bardzo aktywnie. Kocha sport, lubi fitness i jazdę na rowerze. Jej pasją są podróże, a wymarzoną i jeszcze nieodkrytą destynacją – Ameryka Południowa.

andel’s Hotel Cracow – najmodniejszy hotel w Polsce

andel’s Hotel Cracow to 4-gwiazdkowy design hotel, zlokalizowany w samym centrum Krakowa. Jego designerskie wnętrza zostały zaprojektowane przez słynny brytyjski duet architektów – Jestico+Whiles. Hotel oferuje 159 pokoi, w tym 26 executive i 6 apartamentów, Oscar’s Bar i Restauracja Delight, 5 funkcjonalnych sal o łącznej powierzchni 450m2 oraz centrum fitness z sauną i aromaterapią. www.andelscracow.com

 

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.