Nowy Rzecznik Prasowy Grupy Onet – Portal PR - 24PR
Nowy Rzecznik Prasowy Grupy Onet

04.09.2012 Kategoria: Dział PR. Autor: admin

Barbara Żbik od 3 września dołącza do Grupy Onet i będzie pełniła obowiązki Rzecznika Prasowego Grupy oraz PR Managera. Barbara Żbik jest absolwentką DePaul University w Chicago gdzie otrzymała dyplom Master of Science in Finance oraz Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University na kierunku Marketing i Zarządzanie. Jest również laureatką prestiżowego programu mentoringowego Vital Voices.

Barbara Żbik do niedawna współtworzyła Dział Relacji z Inwestorami w TVN S.A. gdzie odpowiadała za m.in. komunikację wynikową. Wcześniej pracowała jako doradca biznesowy w Deloitte Business Consulting tworząc m.in. strategie integracji po procesie przejęcia, analizy commercial due diligence, koncepcje programów CRM oraz wspierając procesy negocjacyjne.

Barbara Żbik równolegle z pracą zawodową pracowała także społecznie. W latach 2006-2008 kierowała programami edukacyjnymi w Fundacji im. Lesława Pagi a w latach 1999-2005 jako wiceprezes Ogólnopolskiej Federacji Młodzieżowych Rad Miejskich wspierała aktywizację młodych ludzi oraz uczestniczyła w procesie legislacyjnym. Ostatnio z sukcesami współtworzyła drużynę sportową ITI Adventure Team.

Prywatnie Barbara Żbik jest zapalonym sportowcem amatorem: ukończyła 10 maratonów, uprawia wspinaczkę sportową, narciarstwo, skitouring i wiele innych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.