Polskie Stowarzyszenie Public Relations o. Śląsk wybrało władze – Portal PR - 24PR
Polskie Stowarzyszenie Public Relations o. Śląsk wybrało władze

13.09.2012 Kategoria: Organizacje. Autor: admin

6 września br. w Katowicach podczas Walnego Zebrania PSPR o. Śląsk wybrano władze na rozpoczynającą się kadencję 2012-2014. Członkowie Stowarzyszenia wysoko ocenili dotychczasowy Zarząd, decydując o jego reelekcji w dotychczasowym składzie. Zdecydowano też, by pozostawić dotychczasową, stosowaną na wzór ‘europejski’, zasadę rotacji na stanowisku przewodniczącego.

Na kolejne cztery i pół miesiąca przewodniczącym PSPR o. Śląsk został wybrany Krystian Dudek, który przewodniczył oddziałowi pod koniec kończącej się kadencji. W czasie dwuletniej kadencji zarządu na tym stanowisku zasiadać będą również, podobnie jak w poprzedniej kadencji; Michał Sobiło, obecnie zastępca przewodniczącego zarządu, Małgorzata Sznicer – skarbnik, Dorota Sobel-Adamska – sekretarz i dr Maria Buszman-Witańska – członek zarządu.

Wybranie zarządu śląskiego oddziału Stowarzyszenia w tym samym składzie traktujemy jako docenienie naszych prac w zakończonej kadencji i zaufanie jakim obdarza nas lokalne środowisko piarowców. W ostatnich dwóch latach dzięki licznym zrealizowanym projektom i organizacji comiesięcznych spotkań tematycznych gromadzących po kilkudziesięciu uczestników – udało się zaktywizować środowisko piarowców z naszego regionu i zwiększyć liczbę członków Stowarzyszenia. Dzięki temu świadomość profesjonalnego PR staje się coraz powszechniejsza – mówi Krystian Dudek, przewodniczący PSPR o. Śląsk i dodaje – pomysłów na najbliższe dwa lata nam nie brakuje, będziemy chcieli zaangażować jeszcze więcej osób w działalność śląskiego PSPR-u, nawiązać współpracę z kolejnymi partnerami i środowiskiem akademickim, a także aktywnie włączyć się w działanie Stowarzyszenia w całym kraju.

W ciągu miesiąca odbędzie się pierwsze zebranie nowego zarządu, podczas którego przyjęty zostanie plan działań na najbliższą kadencję.

Jak poinformowali przedstawiciele zarządu z pewnością bez zmian pozostanie zasada rotacyjności na stanowiskach we władzach oddziału. Ich zdaniem takie rozwiązanie sprawdziło się dotychczas. Każdy nowy przewodniczący mógł w okresie swojego kierownictwa realizować swój flagowy projekt. Dzięki temu przez całą kadencję stowarzyszenie prowadziło aktywną działalność.

Śląski oddział PSPR jest najstarszym oddziałem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Jego członkowie i sympatycy we współpracy z UE w Katowicach prowadzą studia podyplomowe z zakresu public relations – nowoczesna komunikacja w praktyce,  a także blisko współpracują z organizacjami pozarządowymi.

Więcej informacji na temat prac oddziału można znaleźć na stronie www.polskipr.pl/oddzialy-pspr/pspr-oddzial-slask/

PSPR Oddział Śląsk

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.