Sieć SUBWAY® rozwija franczyzę z Q&AConsulting – Portal PR - 24PR
Sieć SUBWAY® rozwija franczyzę z Q&AConsulting

05.09.2012 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Agencja Q&AConsulting poszerzyła zakres współpracy z firmą SUBWAY® – światowym liderem sieci restauracji szybkiej obsługi. Agencja jest odpowiedzialna za opracowanie strategii komunikacji i materiałów PR wpierających rozwój franczyzy marki SUBWAY® w Polsce.  

Działania Q&AConsulting kierowane są do mediów ogólnopolskich i lokalnych, głównie biznesowych i branżowych, obejmą prasę, radio i Internet. Agencja współpracuje z firmą SUBWAY® od 2011 roku, kiedy to w drodze przetargu została wybrana do obsługi marki. Dotychczasowe aktywności obejmowały budowanie wizerunku firmy, działania e-PR, działania reklamowe oraz social media.

Restauracje SUBWAY® słyną z amerykańskich sandwiczy nazywanych potocznie SUB’ami, przyrządzanych na oczach klienta i zgodnie z jego życzeniem. SUB’y komponowane są ze świeżych warzyw, mięs i wędlin, na świeżo wypiekanym pieczywie. Dziś sieć SUBWAY® liczy ponad 37000 restauracji w 100 krajach i jest największą siecią restauracji na świecie. Pierwsza restauracja SUBWAY® w Polsce powstała w 2000r w Warszawie, w okolicy Giełdy Papierów Wartościowych. Obecnie sieć liczy 58 punkty w całym kraju, z kolejnymi 10 w budowie.

Agencja Q&AConsulting powstała w 2001 roku. Specjalizuje się w szeroko rozumianej komunikacji marketingowej ze szczególnym uwzględnieniem działań Public Relations, oferuje kompleksową obsługę w zakresie PR-u korporacyjnego i produktowego, investor relations i komunikacji wewnętrznej, a także ochrony inwestycji. Agencja przeprowadza również działania z zakresu konsultacji społecznych, prowadzi także działania e-PR, w tym social media.

Do głównych klientów Q&AConsulting należą m.in. EDP Renewables Polska, Aurelian Oil and Gas, Kompania Piwowarska, Ball Packaging Europe, Neinver Polska.

Q&AConsulting

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.