Testy paskowe Accu-Chek Performa refundowane już od września – Portal PR - 24PR
Testy paskowe Accu-Chek Performa refundowane już od września

04.09.2012 Kategoria: Technologie, zdrowie. Autor: admin

Od początku września testy paskowe Accu-Chek Performa objęte są refundacją. Można je stosować w glukometrach Accu-Chek Performa Nano oraz Accu-Chek Performa Combo.

Testy paskowe Accu-Chek Performa od września br. objęte są refundacją. Można je stosować w dwóch glukometrach: Accu-Chek Performa Nano oraz Accu-Chek Performa Combo (Accu-Chek Performa Combo współpracuje z pompą insulinową Accu-Chek Spirit Combo).

Glukometr Accu-Chek Performa Nano jest dedykowany szczególnie młodym i aktywnym osobom, które zwracają uwagę na wygląd przedmiotów wokół nich – także tych przeznaczenia medycznego. Cechuje go dokładność pomiaru, niewielki rozmiar i nowoczesny design, który został doceniony przez jury międzynarodowej nagrody Red Dot Design Award, przyznawanej za stylowe wzornictwo urządzeń i przedmiotów codziennego użytku. Wprowadzenie Accu-Chek Performa Nano na polski rynek to odpowiedź firmy Roche Diagnostics na duże zainteresowanie pacjentów.

Accu-Chek Performa Nano jest wyposażony w wiele funkcji i usprawnień, ułatwiających codzienne życie z cukrzycą. Należą do nich m.in.:

  • duży, czytelny, w pełni podświetlany wyświetlacz
  • mała kropla krwi do wykonania pomiaru (0,6 µl)
  • szybkie zasysanie kropli krwi przez testy paskowe
  • krótki, 5-sekundowy czas pomiaru, umożlwiający szybkie i proste oznaczenie poziomu glikemii
  • oznaczenia wartości glikemii przed i poposiłkowej, oznaczenia wyników specjalnych
  • funkcja obliczania średnich wartości pomiarów
  • funkcja przypominania o konieczności wykonania pomiaru
  • pojemna pamięć, umożliwiająca przechowywanie 500 pomiarów
  • możliwość przesyłania danych do komputera – glukometr wyposażony jest w port podczerwieni, który współpracując z urządzeniami Accu-Chek do zarządzania danymi, umożliwia przesyłanie zachowanych wyników pomiarów wprost do komputera

Roche Diagnostics jest jednym ze światowych liderów branży wyrobów medycznych. Oferuje m.in. glukometry i pompy insulinowe marki Accu-Chek. Priorytetem firmy jest oferowanie pacjentom urządzeń oraz wiedzy, które ułatwią codzienne życie z cukrzycą. Na całym świecie marka Accu-Chek jest utożsamiana z dokładnym pomiarem glikemii.

Multi Communications Sp. z o.o.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.